Bugun...


Adnan Oktar'ın Örgütünden Gözaltına Alınan Kişiler, 'Bir Kadına 20 Kişi Tecavüz Ediyordu' Dedi
Dün düzenlenen polis baskınıyla gözaltına alınan Adnan Oktar'ın örgütünden ifade veren bazı kişiler 'İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu' dedi.

facebook-paylas
Tarih: 12-07-2018 19:05
         
Adnan Oktar'ın Örgütünden Gözaltına Alınan Kişiler, 'Bir Kadına 20 Kişi Tecavüz Ediyordu' Dedi

Polis, 2 yıl süren takipten sonra dün Adnan hoca ve 234 müridine 4 ilde şafak operasyonu düzenledi. Aralarında Adnan Oktar'ın da bulunduğu 170 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan yaşları 11 ile 40arasında değişen 70 kişi Adnan Oktar'dan şikayetçi oldu. Gözaltı kapsamında verilen ifadelerde 'İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu' dedi.

'İTAATSİZLİKTEN CEZA ALAN KADINDA 24 STTE 20 ERKEK TECAVÜZ EDİYORDU'

Posta Gazetesi'nin haberine göre; Örgütten kaçıp itirafçı olanların iddiaları kan dondurdu: '95 örgüt evi var. Erkek müritler, bölge bölge çalışıyor. Zengin muhitlerde kandırdıkları kadınları evlere getiriyorlar. Bu kadınlara çekilen ilişki görüntüleri ile şantaj yapılıyor. Tuvaletlerde bile kamera vardı. İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu. Tacize uğrayanlar arasında çocuklar da vardı.'

KADINLAR MÜRİTLERİN SEKS KÖLESİ YAPILDI

Adnan Oktar, A9 isimli TV kanalında 'Kedicik' diye isim taktığı kadınlar ile program yapıyordu. İtirafçıların verdiği bilgiye göre; mürit kadınlar nüfuzlu yerli-yabancı kişilere şantaj yapmak için de kullanılıyordu. Ayrıca kadınlar, mürit erkeklerin seks kölesiydi.

HABERLER
İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI