Bugun...


Ankara'daki Tren Kazasından Yaralı Kurtulan Vatandaş Dehşet Anlarını Anlattı
Ankara'da 9 kişinin hayatını kaybettiği tren kazasından yaralı olarak kurtulan Gizem Çınar dehşet anlarını anlattı. Çınar, 'Emniyet kemerlerimiz takılı değildi. Tren hareket etmiş ve hızlanmıştı ki 10 dakika sonra büyük bir gürültüyle yerimizden fırladık.' dedi.

facebook-paylas
Tarih: 14-12-2018 18:50
         
Ankara'daki Tren Kazasından Yaralı Kurtulan Vatandaş Dehşet Anlarını Anlattı

Ankara'da bu sabah meydana gelen yüksek hızlı tren kazasından yaralı olarak kurtulan Gizem Çınar, Konya'ya iş gezisine gittiğini ifade ederken, kaza anını detaylarıyla anlattı. Çınar, 9 kişinin hayatını kaybettiği feci kazada yüksek hızlı trenin ilk vagonunda yolculuk yapıyordu.

Ankara'daki yüksek hızlı tren kazasından yaralı olarak kurtulan Gizem Çınar, felaket anını Sözcü gazetesine şöyle anlattı;

'Konya'ya yüksek lisans ve bir iş gezisi için gidiyordum. Yüksek hızlı trenin ilk vagonunda arka sırada yolculuk yapıyordum. Emniyet kemerlerimiz takılı değildi. Tren hareket etmiş ve hızlanmıştı ki 10 dakika sonra büyük bir gürültüyle yerimizden fırladık.'

9 YARALIYLA BERABER HASTANEYE KALDIRILDI

Gizem Çınar'la birlikte 9 kişin Yenimahalle Devlet Hastanesine kaldırıldı. Çınar yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.


HABERLERİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI