Bugun...


DANİMARKA’DA İNANILMAZ UFO GÖRÜNTÜSÜ!
4 Ocak 2017 Tarihinde Danimarka – Arhus kentinde yaşayan Market görevlisi Barış Kılıç’ın DSİ 18:00 sularında cep Telefonu kamerasıyla çektiği görüntünün FotoForensics ve Piksel ayrıştırma Analizleri yapılarak elde edilen verilere göre Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir sahte eylem olmadığını kesinlikle söyleyebiliriz.

facebook-paylas
Tarih: 18-03-2017 04:30
         
DANİMARKA’DA İNANILMAZ UFO GÖRÜNTÜSÜ!

4 Ocak 2017 Tarihinde Danimarka – Arhus kentinde yaşayan Market görevlisi Barış Kılıç’ın DSİ 18:00 sularında  cep Telefonu kamerasıyla çektiği görüntünün FotoForensics ve Piksel ayrıştırma Analizleri yapılarak elde edilen verilere göre Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir sahte eylem olmadığını kesinlikle söyleyebiliriz.
 

Bahsi geçen görüntüde yer alan cismin Herhangi bir insansı yada insansız hava aracı, meteoroloji balonu veya benzeri bir araç olmadığının altını çizerken, Çekilen görüntünun Atmosferik bir fenomen olduğunu dolayısıyla UFO literatürüne girdiğini beyan ederiz.
 

Görüntüyü Resmeden Barış Kılıç’ın açıklamasına ve yaptığımız görüşmeye göre;
 

Gökyüzüne baktım, Ay ile çaprazında bulunan yıldız dikkatimi çekti ve iphone7 cep telefonum ile görüntüyü resmettikten sonra Çektiğim fotoğraflara bakarken Ay ile yıldızın arasında çıplak gözle göremediğim ve görüntüyü çektiğim sırada fark edemediğim bu cismi görünce çok şaşırdım ve panikledim. Telefonum’un Özelliği olan “Resim çekerken 1-2 saniyelik otomatik video” (Live Photos) kaydında ise cismin aşağı doğru dönerek hareket ettiğini gördüm. Cismin ne olabileceği hakkında herhangi bir fikrim yada bilgim yok. Fakat, ne olduğunu gerçekten çok merak ediyorum” dedi.

 

Barış Kılıç ile yaptığımız görüşmede Cismin hareket koordinasyonun hangi yöne olduğunu sorduğumuzda “Tahminime göre Haslegardsvej yolu” Cevabını aldık . Barış beye Haslegardsvej yolu üzerinde göze çarpan nelerin olduğunu sorduğumuzda ise “Orada sadece küçük bir kilise var” yanıtını aldık.

 

LIVE PHOTO ile çekilen görüntüde Cismin belirtildiği üzere dönerek aşağı yöne doğru ilerlediği görülüyor. Live Photo özelliği 2-3 saniye olduğundan dolayı otomatik kayıt o noktada son buluyor. Hareket hızını baz alacak olursak şayet yaklaşık olarak 12-15 saniye sonra Haslegardsvej Kilisesi’nin yakınına iniş yaptığı tahmininde bulunabiliriz.

 

Kaynak Uzayyolu.netHABER VİDEOSU

Editör: Efekan Köksal
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI