Bugun...


Eylül'ün babası kızının isteğini yerine getiriyor...
Ankara Polatlı'da yaz tatilini geçirdikleri köy evinin önünde oynadığı sırada kaybolduktan sonra günlerce yapılan aramaların ardından cansız bedenine ulaşılan ve Türkiye'yi yasa boğan Eylül'ün babası kızının isteğini yerine getiriyor.

facebook-paylas
Tarih: 13-07-2018 19:13
         
Eylül'ün babası kızının isteğini yerine getiriyor...

Ankara’da kaybolmasından günler sonra cansız bedenine ulaşılan 8 yaşındaki kızı Eylül’ü toprağa vermesinin ardından bir süreliğine Polatlı Uzunbeyli Köyü'ndeki adreslerinde kalma kararı veren Yağlıkara ailesi Bursa'daki evlerini Polatlı'ya taşıma kararı aldı.

Milliyet'e konuşan baba İbrahim Yağlıkara, Bursa'daki evimi kızıma yakın olmak için Polatlı merkeze taşıyorum. Şimdi oradaki eşyaları burada kiralık tuttuğumuz yeni yerleştiriyoruz. Kızımı böylece daha çok göreceğim. Zaten yaz tatilleri dönüşünde eşim ile Eylül ve kardeşlerini okulları olduğu için önceden Bursa'ya gönderiyordum. Bende çiftçilikle uğraştığım için kasım ayından sonra köyden Bursa'ya dönüyordum dedi.

BİR ANLAMDA VASİYETİNİ YERİNE GETİRDİM

Eylül'ün yaz tatillerinin ardından sürekli kendisine Bursa'ya geri dönmek istemediğini dile getiren baba Yağlıkara, 'Baba burası çok uzak, bizde sana yakın olalım, seni çok özlüyorum' diyordu. Bir anlamda onun vasiyetini yerine getirmiş oldum diye konuştu. Yaşadıkları olayın ardından kızı Eylül'den başka birşeyi düşünmediğini ifade eden Yağlıkara, Şu anda içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor. Zaten yaşadığım travmadan sonra sadece kızımı düşünüyorum. Bu olayın ardından mahsullerimin hiçbiriyle ilgilenmediğim için hepsi kurudu.

Şu anda tarlamızla da bizim adımıza akrabalarımız ilgileniyor şeklinde konuştu.İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI