Bugun...


Genç Adam, Çocuğunun Babası Çıkan Ortağını Öldürdü
Oğlunun kendine benzemediği fark eden adam DNA testi yaptırdı. Kendi sandığı çocuğunun babası ortağı çıkınca silaha sarıldı ve ortağını öldürdü.

facebook-paylas
Tarih: 07-07-2018 21:02
         
Genç Adam, Çocuğunun Babası Çıkan Ortağını Öldürdü

İstanbul'da yaşayan Okan Alçıtepe, 2014 yılında dünyaya gelen çocuğun kendine benzememesinden şüphelendi ve DNA testi yaptırdı. Test sonuçlarından sonra ortağı Cemil Şanlı 'Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi ne tecavüz yoktur' diyerek testin kendisine de yapılmasını istedi. Çocuğun ortağının olduğunı öğrenen Alçıtepe, Şanlı'yı öldürdü.

NASIL OLDUĞUNU ANLATTI

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde verdiği ifadede Okan Alçıtepe, cinayeti nasıl işlediğini anlattı. Alçıtepe'nin savunmasına göre 2014'te bir oğlu dünyaya geldi. Ancak zaman içinde çocuğun kendisine benzemediğini fark eden Alçıtepe babalık testi yaptırdı ve oğlunun kendisinden olmadığını öğrendi.

ÇOCUĞUN BABASI 'ORTAK' ÇIKTI

Eşi E.A. Cemil Şanlı'nın kendisine içecek verdiğini ve sonrasını hatırlamadığını iddia etti. Ancak Cemil Şanlı 'Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi ne tecavüz yoktur' diyerek testin kendisine de yapılmasını istedi. Yapılan test sonucunda çocuğun babası Cemil Şanlı çıktı. Çıkan kavgada Alçıtepe'nin ayağı kırıldı. Gelişmeler üzerine evini değiştiren ve başka bir matbaacıda iş bulan Alçıtepe, mal alımı yaptığı sırada Cemil Şanlı ile karşılaştı.

KÜFÜR EDİNCE SİLAHA SARILDI

Şanlı'nın 'Sen burada niye geziyorsun lan pezevenk' demesi üzerine Okan Alçıtepe yanındaki silahla Cemil Şanlı'ya 3-4 el ateş ederek öldürdü. Ara kararını açıklayan mahkeme Okan Alçıtepe'nin tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Haberlerİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI