Bugun...


İP CAMBAZLARINA İHTARIMIZDIR!

facebook-paylas
Tarih: 18-08-2018 17:27
         
İP CAMBAZLARINA İHTARIMIZDIR!

İp üzerinde cambazlık yapmaya çalışan partinin mensupları, son zamanlarda hadlerini aşan bir şekilde Milliyetçi-Ülkücü Harekete ve onun muhterem liderine yönelik hezeyan dolu açıklamalarda bulunmaya başlamıştır. İP Milletvekili Fahrettin Yokuş da ateşle oynamakta, kendi çapınca ateşi körüklemeye çalışmaktadır. Fahrettin Yokuş tutunduğu ipe dikkat etmeli, ipin kendi boynuna da dolanabileceğini unutmamalıdır. Milliyetçi - Ülkücü Hareketin bedduasını alanlar iflah olmamıştır. Liderimize ve teşkilatlarımıza ihanet edenler hiçbir zaman rahat etmemiştir.

Fahrettin Yokuş, sendika başkanlığı sırasında "Burada bulunuşumuz Devlet Bahçeli'nin tasarrufudur" dediği hâlde; bugün, elde ettiği yeni makamı sağlama almak ve yeni efendisine yaranmak için her yolu denemekte, seviyesiz, ölçüsüz ve aşağılık bir üslupla bühtanlarını sürdürmektedir. Kendilerini makam ve itibar sahibi yapan Ülkücü Harekete ve Liderimize nankörlük eden, nankörlük etmekle kalmayıp, gittiği yerde utanmadan, arlanmadan Liderimizin adını ağzına almaya çalışan bu şahsı, buradan net bir şekilde uyarıyoruz: Diline sahip ol! Yunus Emre ne güzel söylemiş: Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı...

Siyasi iddiaları çürük çıkan, şişirdikleri balonları erken patlayan, kendi iç problemlerini çözmekten aciz olan bu zavallılar güruhunun, dikkat çekmek ve gündeme gelmek için böylesi tehlikeli sularda yüzmeye çalıştığı anlaşılmaktadır.

Bu gafillere hatırlatmak isteriz ki, Ülkücü Hareket, bir okyanustur; sizler okyanus da bir kum tanesi bile değilsiniz. Boğulacağınız sularda çırpınmaya çalışmayın. Bilmediğiniz, anlamadığınız, ufkunuzun yetmediği meselelerle ilgili yorumda bulunmayın. Ülkücülere ve Liderimize dil uzatmanın faturasının ağır olacağını unutmayın. Ülkücülerin hafızasına kazındığınızı aklınızdan çıkarmayın!

Yaratmaya çalıştığınız fitne ateşi en başta sizi yakar! Haddinizi bilin, Ülkücülerin sabrını zorlamayın! Partimize ve Liderimize yönelik hiçbir hakaret ve sataşmayı karşılıksız bırakmayacağımızı, gereken her türlü cevabın misliyle verileceğini bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Olcay KILAVUZ
MHP Mersin Milletvekili
Ülkü Ocakları Genel Başkanı

18 Ağustos 2018

 

 
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI