Reklam
Bugun...


Kesin olmayan sonuçlara göre MHP 49 Milletvekili çıkarıyor

facebook-paylas
Tarih: 25-06-2018 02:31
         
Kesin olmayan sonuçlara göre MHP 49 Milletvekili çıkarıyor

24 Haziran 2018 MHP Milletvekili seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre MHP' nin %11,13 oy aldığı, bu sonuca göre Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye genelinde 49 Milletvekili çıkarılacağı görülüyor.

Kesin oy sonuçları Yüksek Seçim Kurulunun oy sayım işlemleri bittikten sonra açıklanacak.

Bu Tabloya göre Mhp' nin Milletvekililiğini kazanan adayları.

MHP Milletvekilleri

TOPLAM 49
Adana (2)
Muharrem Varlı
Ayşe Sibel Ersoy
Cahit Öztok
Yusuf Baş
Mustafa İzgioğlu
Çağrı Şahin
Firdevs Cingözler
Yeşim Akkaş
Arzu Büyüknacar
Diren Özgül
Aziz Sökmen
Mehmet Şahin
Neslihan Gök
Mustafa Eren
Adıyaman (0)
Selim Çakır
Özgün Toprak
Ömer Yıldırım
Sami Güler
Alican Doğan
Afyonkarahisar (1)
Mehmet Taytak
Turan Civelek
Muharrem Günay
İbrahim Aksu
Aksaray (1)
Kaşlı
Amasya (0)
Kadir Kutay Samsun
Murat Suşehirli
Ergani Canbolat
Ankara 1. Bölge (1)
Mevlüt Karakaya
Zühal Topcu
Eyyup Yıldız
Duygu Kurban Gözüoğlu
Mehmet Duygulu
Levent Çağlancı
Şeniz Sezgin
Ankara 2. Bölge (2)
Sadir Durmaz
Nevin Taşlıçay
Abdullah Ağar
Tarkan Toper
Naim Yanık
Gökhan Ağdemir
Serdar Bilgili
Ankara 3. Bölge (2)
Yaşar Yıldırım
Erkan Haberal
Fatih Çetinkaya
Şükrü Alnıaçık
Abdullah Bahadır Alperen
Durdu Mehmet Köş
Hakan Doğru
Antalya (1)
Abdurrahman Başkan
Ahmet Selim Yurdakul
Tarkan Akıllı
Hüseyin Yıldız
Tuncay Temur
İlknur Fidan Kepez
Mehmet Ali Tuna
Yeter Keskin Öteleş
Ziya Yıldırım
Ömer Özbek
Mustafa Kürşad Sert
Suat Akgül
Tümer Emeksiz
Kürşad Tatar
Ardahan (0)
Sevim Köseliören
Mütalip Akcı
Artvin (0)
Okan Aktaş
İsmihan Özcihan
Aydın (1)
DENİZ DEPBOYLU
GÜNTEKİN ŞİMŞEK
MUSTAFA PEKER
FAİK AKKUŞ
HATİCE ÖZKAN
SÜLEYMAN SİNAN BAKIRCI
SEYFETTİN TOSUN
Balıkesir (0)
Mehmet Kaban
Fevzi Erkut Aslanoğlu
Sabire Zümrüt Aygül Temizer
Fatma Savran
Beytullah Duyar
Mehtap Akgül
Kamil Ürer
Süleyman Pehlivan
Bartın (0)
Orhan Kırşanlı
Savaş Buyurman
Bayburt (0)
İdris Aydın
Bilecik (0)
İbrahim Sertan Yalçınkaya
Hasan Yıldırım
Bitlis (0)
Davut Day
Cengiz Koçak
Dursun Duyan
Bolu (0)
Adem Evcil
Ferhat Bağcı
Sema Kışlak
Burdur (0)
HİKMET ÖKTE
HÜSEYİN ÜNLÜ
MURAT ARIK
Bursa 1. Bölge (1)
İsmet Büyükataman
Enver Yılmaz
MEHMET ALİ ADAK
Ali Osman Memiş
Yasemin Meriç
Necati Çelik
Şenay USLU DOĞAN
Bursa 2. Bölge (1)
Hidayet Vahapoğlu
Tevfik Topçu
Fevzi ZIRHLIOĞLU
Hayati BEDİR
Timur Özdemir
Edibe Bilge Arıcıoğlu
Muhammet Lütfi Taşçı
Ümit KAPLAN
Celal Çekil
Çanakkale (0)
Evren Yalçın
Necip Fazıl Bayram
Aliye Ertopçu
Arda Bozkurt
Çankırı (0)
Kadir Şekerci
Pelin Yılık
Çorum (0)
Mehmet Akif Aras
Denizli (0)
Emin Haluk AYHAN
Mehmet UZ
Ferudun ÜNAL
Gülay ÖZCAN
Mehmet ALTINTAŞ
Ferudun GİRESUN
Emrah KOZAK
Şule OCAKLIOĞLU
Düzce (1)
Ümit Yılmaz
Yusuf Arslan
Edirne (0)
Hakan Özkan
Erkan Gege
Asef Ulutürk
Taner Albayrak
Elazığ (0)
Oğuzhan Demir
Erzincan (0)
Bekir Aksun
Erzurum (1)
Kamil Aydın
Şimşek Akpınar
Ahmet Gökhan Yazıcı
Adem Yurdigül
Eskişehir (1)
Metin Nurullah Sazak
Kadir Bıyık
Kayıhan Çağlar
Kezban Akkaya
Ahmet Reha Yereşen
Ayberk Kırçın
Cüneyt Aydemir
Gaziantep (2)
Ali Muhittin Taşdoğan
Sermet Atay
Mehmet Ejder Demir
Hüseyin Kurt
Serdar Çelik
Mustafa Bozgeyik
Meral Özdemir
Mesut Fettahlıoğlu
Berat Geyik
Ayşegül Köroğlu
Seyit Çapan
Davut Karabacak
Halil Beyazay
Serdar Önel
Giresun (0)
Müjdat Öz
Yusuf Şükür
Soner Altun
Ebru Turan
Gümüşhane (0)
Musa Küçük
Akın Üstün
Hatay (2)
Lütfi Kaşıkçı
İbrahim Gül
Mehmet Çağrı Çetin
Adnan Akdaş
Orhan Namık Mursaloğlu
Ayşe Dilek Demirdöven
Bekir Akkar
Recep Tuncay
İlhami Boşça
Gencer Özdemir
Uygar Polat
Iğdır (1)
Yaşar Karadağ
Yeniş Çelikten
İstanbul 1. Bölge (2)
Edip Semih Yalçın
İzzet Ulvi Yönter
Mehmet Bülent Karataş
Nevzat Ünlütürk
Gülbeyhan Saylağ
Hatice Akkaya
Ahmet Turan Hocaoğlu
Mehmet Fatih Özdemir
Abdulaziz Aydoğdu
Zeki Yusufoğlu
İstanbul 2. Bölge (2)
Celal Adan
Cemal Çetin
Gürkan Teoman
Murat Kotra
Niyazi Paksoy
Selami Şişman
Füsun Kayan Ardaman
Murat Şekerli
Ahsen Melike Fıçıcı
Eda Yılmaz
İstanbul 3. Bölge (3)
Feti Yıldız
İsmail Faruk Aksu
Arzu Erdem
Ahmet Yiğit Yıldırım
Erdem Karakoç
Volkan Yılmaz
Davut Haskırış
Mustafa Ertekin
Fazlı Yurdabak
Gökhan Türkeş Öngel
İzmir 1. Bölge (1)
Hasan Kalyoncu
Selahattin Şahin
Cihan Aslan
Bilgehan Ağbaba
Salim Arduçlu
Ali Peynirci
Recep Ali Coşkun
İzmir 2. Bölge (1)
Abdulkadir Bektaş
Yalçın Koçyiğit
Recep Akan
Ebubekir Sıddık Korkmaz
Kahramanmaraş (1)
Sefer Aycan
Zuhal Karakoç Dora
Mehmet Fatih Ceyhan
Sermet Yıldız
Ömer Özkan
Zafer Öner
Nusret Güloğlu
Mustafa Pehlivan
Karabük (0)
Seyit Ahmet Karabacak
Çetin İpek
Ahmet Dönmez
Karaman (0)
Hüseyin Korkmaz
Turan Şener
Kastamonu (0)
Hacı İbrahim Maşalacı
Tarık Ziya Çağılcı
Muharrem Avcı
Kayseri (2)
İsmail Özdemir
Mustafa Baki Ersoy
Serap Şule Kalın
Mazhar Gündoğ
Kilis (0)
Hasan Mısırlıgil
Abdullah Alpdağ
Kırıkkale (1)
Halil Öztürk
Murat Abalı
Ömer Dedebali
Kırklareli (0)
Semih Meriç
Nuran Karacadağ
Kırşehir (0)
Oğuz Sulusaray
Aydın Akpınar
Kocaeli (1)
Saffet Sancaklı
Konya (2)
Mustafa Kalaycı
Kütahya (1)
Ahmet Erbaş
Erol Alpertük
Rıza Kenan Uzman
Selahaddin Uslu
Sedat Kabaağaç
Malatya (1)
Mehmet Celal Fendoğlu
Ömer Ekici
Burhan Coşkun
Adil Zereyli
Aysel Yüzer
Bekir Enes Çapanoğlu
Manisa (1)
Erkan Akçay
Nurullah Savaş
Hüseyin Şahin Erturun
Musa Akçay
Seval Başkesen
Mustafa Karakaş
Şinasi Özgür Savran
Celalettin Çabuk
Mardin (0)
Mehmet Veysi Oğuz
Mersin (1)
Olcay Kılavuz
Baki Şimşek
Bekir Özsu
Uğur Kılınç
Oğuzhan Güngör
Mehmet Ali Gökmen
Kürşat Türker Ercan
Hayal Funda Önder
Dilek Uslu Var
Mustafa Yalçın
Mehmet Büyüktatlı
Yunus Kızıl
Hasan Tarkan Gündoğmuş
Muğla (0)
Mehmet Erdoğan
Hacı Çelik
Salih Soykan
Muş (0)
Rahmi Yenibahar
Nevşehir (0)
Mehmet Varol
Sait Yüksel
Fazlı Koç
Niğde (0)
Alaattin Sonat
Ordu (1)
Cemal Enginyurt
Hurşit Serhat Şahin
Selçuk Yücesan
Semanur Akbolat
Osmaniye (1)
Devlet Bahçeli
Ruhi Ersoy
Alptekin Uçmak
Mehmet Vural
Rize (0)
Serkan Birben
Semra Aksu
Mehmet Can Tüfekçi
Sakarya (1)
Muhammed Levent Bülbül
Mehmet Emin Kaba
Hasan Balaban
Ali Doğan Eroğlu
Tolgahan Öksüz
Şerafettin Kaya
Melihşah Budak
Samsun (1)
Erhan Usta
Abdurrahman Çamaş
Murat Camadan
Erdem Okan
Cemalettin Kola
Yüksel Ünal
Mine Aktaş
Yakup Akın
Hami Korkmazlı
Şanlıurfa (1)
İbrahim Özyavuz
Ömer Çağlar Yılmaz
Halil Bakış
Halit Yıldız
Necmi Solhan
Mehmet Arpacı
Mahmut Sayık
İbrahim Halil Arıtürk
Muhammed Enes Yılmaz
YalçınYalçınkaya
Vehbi Çokan
Ahmet Güllü
Ali haydar Kara
Erol Duyar
Sivas (1)
Ahmet Özyürek
Volkan Uygunuçarlar
Ferhat Doğan
Tekirdağ (0)
Koray Önsel
Çığır Doğu Zorlu
Mustafa Yıldırım
Recep Çalışkan
Muhammer Varol
Zehra Çalışkan
Oktay Üstün
Tokat (1)
Yücel Bulut
Cahit Açıkkapı
Trabzon (0)
Nihat Birinci
İbrahim Çakır
Murat Aksoy
Emirhan Seçkin
İsmail Hakkı Kalyoncu
Embiya Cevahir
Uşak (0)
Muhterem Kuruçay
Van (0)
Ramazan Üçbaş
Yalova (0)
Hasan Topçular
Ali Oğuz Berberoğlu
Mete Örnek
Yozgat (1)
İbrahim Ethem Sadef
Yusuf Mertoğlu
Osman Gözan



Kaynak: İkinci Bölge Haber



loading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI