Bugun...


Kopan tekerlek dehşet saçtı
Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Bir dükkanda otururken başlarına tekerlek düştü. Üç arkadaş eczanede oturmuş sohbet ederken nereden geldiği bilinmeyen bir otomobil tekerleği dükkandan içeri girdi ve büyük bir hızla başlarına düştü. Neye uğradığını şaşıran üç arkadaş olayın şokunu yaşarken gerçek sonradan ortaya çıktı. Eczanenin güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Bir araçtan kopan tekerleğin, ilginç bir şekilde eczanenin kapısından içeri girdiği ve kazanın bu şekilde yaşandığı görüldü.

facebook-paylas
Tarih: 18-04-2017 18:05
         
Kopan tekerlek dehşet saçtı

Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Görüntülerin adresi Adana. İbrahim Obaz isimli vatandaş eczanede iki arkadaşıyla sohbet ederken başlarına eczanenin kapısından içeri giren otomobil tekerleği düştü. 

Açık kapıdan içeri girdi
İçeride bulunan kimsenin aklından bile geçirmediği bu kaza, eczanenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Üç arkadaş sohbet ederken, otomobilden fırlayan tekerlek yuvarlanarak eczaneden içeri girdi. Yaşanan bu kazayı ilginç kılan bir başka durumsa, yuvarlanan tekerleğin eczanenin açık  kapısından içeri girmesi oldu.

Her şey saniye saniye kamerada
Kapıdan içeri giren tekerlek, talihsiz adamın başına çarpıp hızını kaybetti ve orada bir anda şok yaşanmasına neden oldu. Olayın ardından güvenlik kamerası görüntüleri incelendi ve gerçek anlaşıldı. Olayın nedeninin bijonları kopan bir araçtan dolayı gerçekleştiği öğrenildi. Bijonlar, arabaların tekerlek kısımlarında bulunur ve tekerleği araca tutturmaya yarar. Neyse ki bu ilginç kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Milliyet

loading...

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI