Bugun...


Küçük Erkek Çocuklarla Cinsel İlişkiye Girmek İsteyen Sapığa, Mahalleliden Akılalmaz Plan!
Diyarbakır'da mahalle sakinleri, çocukları taciz eden bir kişiyle sosyal medya üzerinden çocukmuş gibi iletişime geçti. Mahalleli ile randevulaştığının farkında olmayan sapık, buluşma yerine geldiğinde meydan dayağı yedi.

facebook-paylas
Tarih: 13-07-2018 18:48
         
Küçük Erkek Çocuklarla Cinsel İlişkiye Girmek İsteyen Sapığa, Mahalleliden Akılalmaz Plan!

Diyarbakır'da mahalleli, tacizciyi yakalamak için akıl almaz bir plan uyguladı. Mahalleli, erkek çocuklarla cinsel ilişkiye girmek isteyen sapığı yakalamak için plan yaptı. Sapıkla, sosyal medyadan çocukmuş gibi iletişime geçen mahalleli, randevu yerinde sapığı sapığı tekme tokat dövdü.

ÇOCUKLARA HEDİYE ALAN SAPIK, CİNSEL İLİŞKİ KURMAK İSTEDİ

Olay, Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi 232'nci Sokak'ta yaşandı. Sosyal medyada adı Fırat E. olan sapık, buradan iletişim kurduğu 4 erkek çocukla görüştü. Çocuklara ilk başta para verip elbise alan sapık, iletişimini de sürdürdü. Yazışmalarına devam eden sapık, çocuklarla cinsel ilişki kurmak istedi.

SAPIKLA, ÇOCUK GİBİ KONUŞARAK GELMESİNİ SAĞLADILAR

14 yaşındaki bir çocuğun durumu mahallelilere anlatması sonrası bir grup vatandaş, sapıkla çocukmuş gibi mesajlaşıp yanlarına gelmelerini sağladı. Teşhis edilen sapık, öfkeli kalabalık tarafından tekme tokat dövüldü.

ÇOCUKLAR'IN AİLELERİYLE BİRLİKTE KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Öfkeli grubun arasından zorla çıkarılan sapık, olay yerine gelen güvenlik güçlerine teslim edildi. Şahıs, hastanedeki işlemlerin ardından çocuklar ve aileleri ile birlikte karakola götürüldü.

Haberlerİkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI