Bugun...


MHP 200 daha Kesinleşen Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 21-01-2019 17:14
         
MHP 200 daha Kesinleşen  Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir DURMAZ yapmış olduğu açıklamada, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi seçim komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme MHP Genel Balkanı Devlet BAHÇELİ'nin onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde bugün kesinleşen Belediye Başkan Adaylarını açıkladı.

31 MART 2019 MAHALLİ İDARELER GENEL SEÇİMLERİNDE
3. ETAP ADAY AÇIKLAMASI YAPILAN SEÇİM BÖLGELERİ
S.NO İL ADI İLÇE ADI BELDE ADI  ADI SOYADI TİPİ
1 BURDUR     UĞUR ŞEN İL
2 ÇANAKKALE     HAKAN PINAR İL
3 ÇORUM     KENAN ŞAHİN İL
4 KIRKLARELİ     DERYA BULUT İL
5 ADANA ÇUKUROVA   YUSUF BAŞ M.İLÇE
6 ADANA FEKE   AHMET SEL M.İLÇE
7 ADANA İMAMOĞLU   GAZİ ADAMHASAN M.İLÇE
8 ADANA KARAİSALI   SAADETTİN ASLAN M.İLÇE
9 ADANA KARATAŞ   NECİP TOPUZ M.İLÇE
10 ADANA POZANTI   MUSTAFA ÇAY M.İLÇE
11 ADANA SAİMBEYLİ   MUSTAFA ŞAHİN GÖKÇE M.İLÇE
12 ADANA SARIÇAM   BİLAL ULUDAĞ M.İLÇE
13 ADANA YUMURTALIK   TÜRKEŞ FİLİK M.İLÇE
14 ANKARA GÖLBAŞI   RAMAZAN ŞİMŞEK M.İLÇE
15 ANTALYA KEMER   YUSUF ÜRAS M.İLÇE
16 ANTALYA KORKUTELİ   ÖMER NİYAZİ İŞLEK M.İLÇE
17 AYDIN EFELER   ÜMMET AKIN M.İLÇE
18 AYDIN GERMENCİK   İSMET AKIN M.İLÇE
19 AYDIN İNCİRLİOVA   GÜRŞAT KALE M.İLÇE
20 AYDIN KARACASU   ZEKİ İNAL M.İLÇE
21 AYDIN KARPUZLU   HİLMİ DÖNMEZ M.İLÇE
22 AYDIN NAZİLLİ   HALDUN HALUK ALICIK M.İLÇE
23 AYDIN SÖKE   MEHMET BELİĞ AZBAZDAR M.İLÇE
24 BALIKESİR AYVALIK   NAZMİ BAŞARAN M.İLÇE
25 BALIKESİR EDREMİT   TUNCAY KILIÇ M.İLÇE
26 BURSA YENİŞEHİR   DAVUT AYDIN M.İLÇE
27 DENİZLİ BULDAN   MUSTAFA ŞEVİK M.İLÇE
28 DENİZLİ ÇAL   FETİ AKÇAN M.İLÇE
29 ERZURUM İSPİR   AHMET COŞKUN M.İLÇE
30 ERZURUM UZUNDERE   HİLMİ AKTOPRAK M.İLÇE
31 ESKİŞEHİR ÇİFTELER   KADİR BIYIK M.İLÇE
32 ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK   ALİ YÖRÜK M.İLÇE
33 GAZİANTEP KARKAMIŞ   MEHMET SEYDİ YILMAZ M.İLÇE
34 HATAY BELEN   İBRAHİM GÜL M.İLÇE
35 HATAY DÖRTYOL   FADİL KESKİN M.İLÇE
36 HATAY KUMLU   MEHMET DELİ M.İLÇE
37 İZMİR ALİAĞA   SERKAN ACAR M.İLÇE
38 İZMİR ÇEŞME   MUSTAFA CENGER M.İLÇE
39 İZMİR DİKİLİ   BUĞRA AKIN M.İLÇE
40 İZMİR FOÇA   SERDAR MERSİN M.İLÇE
41 İZMİR NARLIDERE   SÜLEYMAN KOCABIYIK M.İLÇE
42 K.MARAŞ ÇAĞLAYANCERİT   HANİFİ SARIALTUN M.İLÇE
43 K.MARAŞ NURHAK   BATTAL KAYA M.İLÇE
44 KAYSERİ ÖZVATAN   HALİT DEMİR M.İLÇE
45 KAYSERİ PINARBAŞI   MENDUH UZUNLUOĞLU M.İLÇE
46 KAYSERİ SARIOĞLAN   BEKİR AYYILDIRIM M.İLÇE
47 KAYSERİ SARIZ   BAKİ BAYRAK M.İLÇE
48 KONYA AKÖREN   İSMAİL ARSLAN M.İLÇE
49 KONYA DOĞANHİSAR   İHSAN ÖZTOKLU M.İLÇE
50 KONYA EMİRGAZİ   NURİŞEN KOÇAK M.İLÇE
51 KONYA HALKAPINAR   MEHMET BAKKAL M.İLÇE
52 KONYA TUZLUKÇU   İSMAİL BUDAK M.İLÇE
53 MALATYA HEKİMHAN   H.MUSTAFA ARIKAN M.İLÇE
54 MALATYA KULUNCAK   ERHAN CENGİZ M.İLÇE
55 MANİSA KULA   HÜSEYİN TOSUN M.İLÇE
56 MANİSA SARIGÖL   NECATİ SELÇUK M.İLÇE
57 MANİSA SELENDİ   NURULLAH SAVAŞ M.İLÇE
58 MANİSA TURGUTLU   TURGAY ŞİRİN M.İLÇE
59 MERSİN BOZYAZI   MUSTAFA ÇETİNKAYA M.İLÇE
60 MERSİN ÇAMLIYAYLA   İSMAİL TEPEBAĞLI M.İLÇE
61 MERSİN GÜLNAR   YÜKSEL ÇELİK M.İLÇE
62 MERSİN MEZİTLİ   SERDAR SOYDAN M.İLÇE
63 MERSİN MUT   VOLKAN ŞEKER M.İLÇE
64 MERSİN SİLİFKE   MÜCAHİT AKTAN M.İLÇE
65 MERSİN TOROSLAR   ATSIZ AFŞİN YILMAZ M.İLÇE
66 MUĞLA DATÇA   FEVZULLAH GÜLADA M.İLÇE
67 MUĞLA ORTACA   RECEP GÜNEŞ M.İLÇE
68 ORDU ÇAMAŞ   MAHMUT AYPARÇASI M.İLÇE
69 SAKARYA TARAKLI   İBRAHİM PİLAVCI M.İLÇE
70 SAMSUN ASARCIK   ŞERİF KILAĞUZ M.İLÇE
71 TEKİRDAĞ HAYRABOLU   GÜROL YILDIRIM M.İLÇE
72 TEKİRDAĞ SARAY   ÖZKAN YAMAN M.İLÇE
73 TRABZON ÇARŞIBAŞI   MÜMİN NUHOĞLU M.İLÇE
74 TRABZON ŞALPAZARI   REFİK KURUKIZ M.İLÇE
75 ARTVİN ARDANUÇ   BURHAN AKMAN İLÇE
76 BİLECİK İNHİSAR   SERKAN ÜSTÜN İLÇE
77 BOLU MUDURNU   NECDET TÜRKER İLÇE
78 BURDUR ALTINYAYLA   NAZIM SUBAŞI İLÇE
79 BURDUR BUCAK   AZMİ ÖZKURT İLÇE
80 BURDUR ÇELTİKÇİ   RECEP AYDIN İLÇE
81 BURDUR GÖLHİSAR   NASUH EROĞUZ İLÇE
82 BURDUR KEMER   SÜLEYMAN YAVUZ İLÇE
83 ÇANAKKALE BOZCAADA   ÖZGÜR ACAR İLÇE
84 ÇANAKKALE ÇAN   FATİH YÜKSEL İLÇE
85 ÇORUM BAYAT   ŞABAN ÇAKIR İLÇE
86 ÇORUM DODURGA   DİLAVER AKBAŞ İLÇE
87 ÇORUM MECİTÖZÜ   EMİN SÖĞÜTCÜ İLÇE
88 EDİRNE ENEZ   ERDAL COŞKUN İLÇE
89 EDİRNE İPSALA   EMİN BAŞARAN İLÇE
90 ELAZIĞ ALACAKAYA   ŞAHİN YILDIRIM İLÇE
91 ELAZIĞ ARICAK   HAMİT TEMİZSOY İLÇE
92 ELAZIĞ BASKİL   TUNCER TURUS İLÇE
93 ELAZIĞ KOVANCILAR   NURİ ÇOLAK İLÇE
94 ELAZIĞ PALU   MUHAMMET SEPTİOĞLU İLÇE
95 KIRŞEHİR MUCUR   HASAN HÜSEYİN KÖŞKER İLÇE
96 KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR   HALİL İBRAHİM ALNAR İLÇE
97 KÜTAHYA HİSARCIK   HİMMET PINAR İLÇE
98 KÜTAHYA ŞAPHANE   FEHMİ YAVUZ İLÇE
99 NEVŞEHİR ACIGÖL   FATİH ÖZDOĞAN İLÇE
100 NEVŞEHİR DERİNKUYU   GÜLTEKİN OĞUZ İLÇE
101 NEVŞEHİR ÜRGÜP   HASAN ERDOĞAN İLÇE
102 RİZE ARDEŞEN   REMZİ KUTANOĞLU İLÇE
103 RİZE ÇAMLIHEMŞİN   EYÜPHAN ZARARSIZ İLÇE
104 RİZE ÇAYELİ   İSMAİL HAKKI ÇİFTÇİ İLÇE
105 RİZE FINDIKLI   LEVENT KESKİN İLÇE
106 RİZE GÜNEYSU   KAZIM KARA İLÇE
107 SİVAS ALTINYAYLA   NAZIM SUBAŞI İLÇE
108 SİVAS İMRANLI   NECMİ VURAL İLÇE
109 SİVAS SUŞEHRİ   CANDAN ERSOY İLÇE
110 SİVAS ŞARKIŞLA   CEMİL ÇELİK İLÇE
111 TOKAT SULUSARAY   SİNAN GENÇ İLÇE
112 UŞAK BANAZ   EMİNE BULUT İLÇE
113 UŞAK EŞME   YILDIRAY YILDIZ İLÇE
114 UŞAK KARAHALLI   MEHMET YEŞİLÖZ İLÇE
115 UŞAK SİVASLI   FERHAT CEYLAN İLÇE
116 UŞAK ULUBEY   ADNAN YÖRÜK İLÇE
117 YOZGAT YERKÖY   ABDULLAH ALTINDAŞ İLÇE
118 AKSARAY ESKİL   MUSTAFA ZAVLAK İLÇE
119 BAYBURT DEMİRÖZÜ   GÜRBÜZ FİDAN İLÇE
120 KARAMAN BAŞYAYLA   YUNUS YILDIZ İLÇE
121 ŞIRNAK CİZRE   LOKMAN UÇKAN İLÇE
122 IĞDIR TUZLUCA   ALİCAN ZORMAN İLÇE
123 YALOVA ALTINOVA   EYÜP ATA İLÇE
124 OSMANİYE BAHÇE   ÖMER OKAN FETTAHLIOĞLU İLÇE
125 OSMANİYE DÜZİÇİ   İSMET TOPAL İLÇE
126 OSMANİYE HASANBEYLİ   MEHMET EROL MÜFTÜOĞLU İLÇE
127 OSMANİYE SUMBAS   SİNAN KARATAY İLÇE
128 OSMANİYE TOPRAKKALE   GÜNEY AKGÜL İLÇE
129 DÜZCE KAYNAŞLI   BİROL ŞAHİN İLÇE
130 ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR TAHSİN KORKUT BELDE
131 ADIYAMAN KAHTA BÖLÜKYAYLA GAFFARİ AKKUŞ BELDE
132 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN DİŞLİ TURAN SUSAN BELDE
133 AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ DAVULGA SALİH GÜNDOĞAN BELDE
134 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE YAYLABAĞI AHMET YILDIRIM BELDE
135 AFYONKARAHİSAR SANDIKLI AKHARIM MUZAFFER YÖNEL BELDE
136 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA AHMETPAŞA EYÜP YAKAN BELDE
137 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA KIRKA BEKİR UYKAN BELDE
138 AMASYA MERKEZ ZİYARET HASAN KABAKÇI BELDE
139 BİNGÖL MERKEZ ILICALAR EŞREF VAROL BELDE
140 BİNGÖL MERKEZ SANCAK ERDEM EVRAN BELDE
141 BİNGÖL SOLHAN ARAKONAK EMRAH TEZEL BELDE
142 BOLU MENGEN GÖKÇESU MUAMMER YILMAZ BELDE
143 BURDUR BUCAK KIZILKAYA İLKAY GÜNGÖR BELDE
144 BURDUR BUCAK KOCAALİLER HALİT DAĞLI BELDE
145 BURDUR GÖLHİSAR YUSUFCA HÜSEYİN ÖZARSLAN BELDE
146 ÇANAKKALE BİGA GÜMÜŞÇAY MEHMET DAL BELDE
147 ÇANAKKALE BİGA KARABİGA MÜLKÜ SEYFULLAH GÖKTEPELİ BELDE
148 ÇANAKKALE GELİBOLU KAVAKKÖY İBRAHİM BARTIN BELDE
149 ÇORUM MERKEZ DÜVENCİ ARİF AKSOY BELDE
150 EDİRNE İPSALA ESETÇE MEHMET GÜLER BELDE
151 EDİRNE İPSALA YENİKARPUZLU REŞAT AKBAŞ BELDE
152 EDİRNE KEŞAN YENİMUHACİR İSMAİL ŞEN BELDE
153 ELAZIĞ ARICAK ÜÇOCAK MEHMET SAİT BEZGİN BELDE
154 GİRESUN ESPİYE SOĞUKPINAR MUSTAFA KÜMBÜL BELDE
155 GİRESUN YAĞLIDERE ÜÇTEPE HACI GASIM AKILLI BELDE
156 GÜMÜŞHANE KELKİT GÜMÜŞGÖZE MEHMET ZEYREK BELDE
157 GÜMÜŞHANE KELKİT SÖĞÜTLÜ SELİM KOÇ BELDE
158 KÜTAHYA SİMAV DEMİRCİ (YEŞİLKENT) KEMAL BORAL BELDE
159 NEVŞEHİR MERKEZ GÖRE MEHMET FİDAN BELDE
160 NEVŞEHİR MERKEZ SULUSARAY KAZIM DUMAN BELDE
161 NEVŞEHİR ACIGÖL KARAPINAR AHMET DURAN BİLADA BELDE
162 NEVŞEHİR MERKEZ NAR SERKAN ODUNCU BELDE
163 NEVŞEHİR ACIGÖL TATLARIN ERCAN SELVİ BELDE
164 NEVŞEHİR ÜRGÜP ORTAHİSAR İSMAİL GENÇ BELDE
165 NİĞDE MERKEZ EDİKLİ AHMET MUSALLİ BELDE
166 NİĞDE MERKEZ GÜMÜŞLER BAYRAM UZUN BELDE
167 NİĞDE MERKEZ YILDIZTEPE (İNLİ) MUSTAFA ŞENOL BELDE
168 NİĞDE BOR ÇUKURKUYU AHMET HALİSDEMİR BELDE
169 RİZE MERKEZ KENDİRLİ ABDULKADİR ÖZ BELDE
170 RİZE MERKEZ MURADİYE MEHMET KAZDAL BELDE
171 RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY İSMAİL HAKKI KAHVECİ BELDE
172 RİZE ÇAYELİ MADENLİ MUSTAFA TÜYHLOĞLU BELDE
173 RİZE MERKEZ SALARHA (ÇAYKENT) HALİL İBRAHİM YAĞCI BELDE
174 TOKAT NİKSAR GÖKÇELİ ATANUR ACAR BELDE
175 UŞAK BANAZ KIZILCASÖĞÜT SERHAT İHSAN TUNCAY BELDE
176 UŞAK EŞME YELEĞEN TOLGA SÜLEYMAN UZUN BELDE
177 UŞAK SİVASLI PINARBAŞI KUTRET ŞAKAR BELDE
178 UŞAK SİVASLI SELÇİKLER İHSAN SENKOŞ BELDE
179 UŞAK SİVASLI TATAR RAMAZAN GÜN BELDE
180 YOZGAT SORGUN ÇİĞDEMLİ AHMET SUNGUR BELDE
181 YOZGAT SORGUN YENİYER OSMAN ÇETİNTAŞ BELDE
182 AKSARAY MERKEZ YEŞİLOVA VEYİS BAYSAL BELDE
183 AKSARAY ESKİL EŞMEKAYA İSMAİL HAKKI GÜNEŞ BELDE
184 AKSARAY GÜLAĞAÇ GÜLPINAR NİZAMETTİN UĞUR BELDE
185 KARAMAN ERMENEK KAZANCI MUSTAFA KEKLİK BELDE
186 KARAMAN MERKEZ AKÇAŞEHİR SÜLEYMAN KELEŞ BELDE
187 KARAMAN MERKEZ SUDURAĞI ALİ KARABULUT BELDE
188 ŞIRNAK MERKEZ KUMÇATI RAMAZAN KUAS BELDE
189 ŞIRNAK SİLOPİ BAŞVERİMLİ ORHAN GÖZLEK BELDE
190 IĞDIR MERKEZ HALFELİ TERLAN KALMAZ BELDE
191 IĞDIR MERKEZ HOŞHABER FAİK TAYLAY BELDE
192 YALOVA ALTINOVA TAVŞANLI LOKMAN AKTAŞ BELDE
193 YALOVA ÇINARCIK ESENKÖY MEHMET TEMEL BELDE
194 OSMANİYE MERKEZ CEVDETİYE İBRAHİM GÖK BELDE
195 OSMANİYE DÜZİÇİ ATALAN SÜLEYMAN YILDIRIM BELDE
196 OSMANİYE DÜZİÇİ BÖCEKLİ KEMALETTİN GEÇİT BELDE
197 OSMANİYE DÜZİÇİ ELLEK KAMİL GÖKÇE BELDE
198 OSMANİYE DÜZİÇİ YARBAŞI NADİR DORUK BELDE
199 OSMANİYE SUMBAS MEHMETLİ SÜLEYMAN TOPBAŞ BELDE
200 OSMANİYE TOPRAKKALE TÜYSÜZ VELİ FİDAN BELDE



Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI