Bugun...


Outdoor sporcuya ve yerli üreticiye Avfest Club Card ayrıcalığı geliyor

facebook-paylas
Tarih: 15-10-2018 14:00
         
Outdoor sporcuya ve yerli üreticiye Avfest Club Card ayrıcalığı geliyor

Avfest Yayın Grubu, 1 Ocak 2019 itibariyle hareket alacak olan Avfest Club Card projesini başlattı.

Yayınlarında, dünya devi Hornady Manufacturing’in milyarder patronu Jason Hornady, 3 ayrı kanalda outdoor içerikli program yapan Kanadalı televizyoncu Jim Shockey gibi ünlüleri ağırlayan ve Türkiye’yi global outdoor sektörü ve silah sanayi arenasında gururla temsil eden çift dilde yayın yapan Avfest Yayın Grubu, 1 Ocak 2019 itibariyle hareket alacak olan ve outdoor spor tutkunlarını, yerli üreticiyi ve av-outdoor ürün mağazalarını memnun edecek olan bir proje başlattı.

Kampçıdan karavancıya, avcıdan atıcıya, bisikletçiden ralliciye, tur ya da organizasyon şirketlerine varıncaya kadar geniş skalada hareket alacak olan proje; outdoor ve av ürünleri satan mağazalara, üreticilere ve silah sanayine hizmet veren firmalara Avfest Club Card sahibi yeni müşteriler yönlendirirken; kart sahibi müşterilerin, söz konusu üreticilerden ya da mağazalardan indirimli alışveriş yapmasına da olanak sağlayacak.

Ayrıca, proje, indirim sağlayan üye işletmelerin belirleyecekleri indirim oranlarını diledikleri seviyede tutabilmelerine veya yıl içinde oran değiştirme ya da indirim iptaline gidebilmelerine olanak sağlıyor. 

Üye işletmelerin ek bedel ödemeden sadece indirim sağlayarak dahil olabilecekleri proje, 1 Ocak itibariyle yapılacak ve popüler isimlerin iştirakiyle gerçekleşecek görkemli bir lansman eşliğinde tanıtılacak.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI