Bugun...


Sinan Çetin, 'Hastane Masraflarını Ödemedi' Diyen Cem Özer'e Sitem Etti
Sinan Çetin, 'Onun setinde ayağımı kırdım, hastane masraflarını ödemedi' diyen Cem Özer'e sitem ederek 'Yoğun bakım masraflarını karşılayamayız. Kendisini oyundan attık.' dedi.

facebook-paylas
Tarih: 29-01-2019 19:04
         
Sinan Çetin, 'Hastane Masraflarını Ödemedi' Diyen Cem Özer'e Sitem Etti

Film setinde ayağını kırdıktan sonra kendi rahatsızlığından dolayı 42 gün yoğun bakımda yatan oyuncu Cem Özer, filmin yapımcısı Sinan Çetin'e 'Hastane masraflarını bilme ödemedi' demişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına özel açıklama yapan Sinan Çetin, Cem Özer hakkında ilk kez konuştu

'ÇOK KIRILDIM, CEM ÖZER'İ ARAMIYORUM ARTIK'

Özer'in açıklamalarına karşılık veren Sinan Çetin, şöyle konuştu: Ben çok kırıldım Cem Özer'i aramıyorum artık. Ben onu hiç zorlamadım. Kendi beyanatları da var, haberler var, şahitler var. Ben böyle bir konuyla Cem Özer gibi büyük bir şahsiyetle yan yana olmaktan hiç hoşlanmıyorum.

'HASTANE PARASINI BİLE ÖDEMEDİ'

Oyuncu Cem Özer, Sinan Çetin hakkında şöyle konuştu: 'Sinan Çetin'le mahkeme süreciyle uğraşacağız. Sigortayı geçtim, hastanenin parasını bile ödemedi. Üzerine düşen ve yerine getirmesi geren şeyleri yapmadığı için belli bir bedeli olması gerekiyor, bir ceza yani. Nasıl ki kırmızı ışıkta geçerseniz ceza öderseniz. Bu da kırmızı ışıktan geçmekten daha önemli.

'SİNAN'IN ZORLAMASIYLA AYAĞIMI KIRDIM'

Bana aracılar koyup, onu aramamı bekliyor. Onun beni araması gerekiyor. Ben ip atlarken ayağımı kırmadım ki. Sinan'ın sahnesinde, Sinan'ın zorlamasıyla ayağımı kırdım. Gerekli önlemleri almadığı için bu duruma düştüm. Kamuoyunda benden özür dilemesi ve bir daha hiçbir emekçiye böyle davranmayacağı yönünde garanti verirse barışırım onunla.'

 (HABERLER)



İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI