Bugun...


TURCOMONEY Onur Ödülleri Gecesi için geri sayım başladı

facebook-paylas
Tarih: 20-12-2018 00:27
         
TURCOMONEY Onur Ödülleri Gecesi için geri sayım başladı

TURCOMONEY Onur Ödülleri, 20 Aralık Perşembe gecesi devlet erkanının ve saygın işadamlarının katılımıyla Wow Istanbul Hotels & Convention Center’da yapılacak görkemli tören eşliğinde sahiplerini bulacak.

Ödül törenine, TBMM Başkanı Sn. Binali YILDIRIM, Özbekistan Devlet Başkanı Şevket Mirziyoyev gibi önemli devlet büyüklerinin yanı sıra ICBC Turkey Bank Yönetim Kurulu Başkanı Xiangyang GAO, Kale Grubu Başkan Vekili Osman OKYAY, Emba Elektrik CEO’su Mete BÜLGÜN, ORKA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ORAKÇIOĞLU, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Marcus C. SLEVOGT, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah UTKU, Avfest Yayın Grubu ve Milyonerler Kulübü İmtiyaz Sahipleri Tuna GÜZELYURT ile Abdullah KOÇOĞLU, Başkent Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Mehmet HABERAL, NTV Haber Spikeri-Sunucu Seda ÖĞRETİR, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap MUNYAR, Bloomberg HT Tarım Editörü İrfan DONAT, Ampute Futbol Milli Takımı başta olmak üzere çok sayıda saygın işadamı ve yönetici katılacak.

Wow Istanbul Hotels & Convention Center’da 19:00’da kokteyl ile başlayacak tören, akşam yemeği, sinevizyon sunumu; Binali YILDIRIM ve K Medya Grubu Başkanı – TURCOMONEY Genel Yayın Yönetmeni Dr. Kazım Kılıç açılış konuşmasıyla devam edecek ve Turcovision Ödül Töreni ile son bulacak.
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI