Bugun...
AKŞENER ANKARA'DA KAMPANYAYA BAŞLADI! ORADAYDIK!


Av. Özcan PEHLİVANOĞLU
ozcanpehlivanoglu@yahoo.com
 
 
facebook-paylas
Tarih: 15-05-2018 00:00
     

Türkiye her zaman (!) olduğu gibi yine tarihi günler yaşıyor.

Zor zamanlardan geçiyoruz... Halkımız mutsuz ve umutsuz... gençler gelecekten endişeli! Ekonomik sıkıntı had safhada...

Milletimiz bu tablodan kurtulmak için bir "değişim" arayışında...

Bunun için benimde aralarında bulunduğum kurucular ile Meral Akşener liderliğinde İyi Parti'yi kurduk ve değişimin lokomotifi olduk.

Bunu gören iktidar sahipleri ve siyaset baronları gündemi koşturmaya başladılar ve "baskın seçimi" Türk Milletine dayattılar.

Anlıyoruz ki, iktidar sahiplerinin ve ortaklarının amacı sorunları çözmek değil koltuklarını korumak...bunun için yapmadıkları yok! Seçime 17 ay varken iktidarı bırakıp seçime gidiyorlar... Bunun adı, yönetememektir.

Ancak emeklinin, esnafın, işsizin, memurun, gençlerin birikmiş tonlarca sorunu var...

Meral Akşener bu sorunları çözmek ve gençler için yeniden yaşanabilir bir Türkiye'yi inşa etmek için bugün kampanyasını Ankara'da başlattı. Biz de buna şahitlik ettik.

Akşener'in iktidarında en büyük torpiliniz Türkiye Cumhuriyeti'nin size verdiği kimlik kartları olacak yani hepimiz devlet ve iktidar karşısında eşit olacağız ve hakça eşit hizmet alacağız... Devlet insan için var olacak... Sosyal adalet mutlak tesis edilecek..

Akşener kadınlar ve gençler başta olmak üzere yediden yetmişe Türk Milletinden destek istiyor ve "Yüzünüzü Güneşe Dönün!" diyor... Güneş çıkınca ampul söner... Hadi bakalım "Bismillah"..

 

 Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI