Bugun...
Beyin Felçliler


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 23-06-2018 09:41
     

Eğri oturalım doğru konuşalım AKP iktidar olduğundan beri ortaya bir şey atılırdı, Türkiye örtünecek ve de diktatörlüğe geçecek diye yayın yaparlardı. Ancak bu dedikleri hiçbir zaman gerçek olmadı ve olmayacak da. 1999 yılında Hürriyet Gazetesinin haberini veriyorum "Türbanlı memur uyarısız atılacak" üzerinden yıllar geçtiği halde türbansızlar, türbanlılar, başörtülüler gibi devlette memur ya da işçi olarak çalışıyorlar. Aslında malum kesim yıllardır aklında tuttuğu ve her zaman işleme koyduğu senaryoyu uygulamaya koymak isteyerek bölücülüğün harbisini yapıyorlar. Ne yazık ki bölücü olarak görünmüyorlar.

Kimse ne oluyor demesin, ancak; görünen o ki Y-CHP yönetimi bay Kemal ve işin başındaki arkadaşları, yanlarına aldıkları İP yönetimi ve Meral abla, Temel bey ve yönetimi, HDP'yle yaptıkları anlaşmadan dolayı, Apo'yu 40 binden fazla şehidimizin, insanımızın katili olan cani başına özgürlük isteyenlerle birlikte hareket etmeleri beyin felci hastalığı geçirdiklerini gösteriyor.  Kötü olan durum bu beyin felci geçirenlerle hareket eden insanlarımızın bunlarla birlikte hareket etmeleri ve bunların yaşatmaya çalıştıkları çarpık zihniyeti desteklemeleridir.

Bu durum Türkiye'yi bir ateş çemberi içine doğru götürmektedir. Bu gidişe mani olmayacaksak, Kurtuluş Savaşında bağımsızlığını kazanmış bir ülkeyi yeniden, ısrarla heder etmek istemektedirler. Buna izin veremeyiz. Türkiye tutsak edilecek bir ülke değildir. Bunun için, bağımsızlık için, İslam için, Milleti için Allah'ın izniyle var olacak ve kavgaysa kavgayı, savaşsa savaşı sürdürecek bir çoğunluğa sahiptir ve bu gücünü kullanacaktır.

Hasta beyinlerin ülkeye ettiklerinin sonu yoktur. HDP'yle, "Apo'nun heykelini dikeceğiz" diyenlerle, "Apo'ya selam yollayan" politikacılarla birlikte hareket edenlere Türkiye'yi kurtaracak partiler olarak bakmalarını sağlayanların bu beyin hastalığına yakalananların peşlerinden gitmelerini sağlam kafalara bağlayamıyoruz. Ancak bu hastalıklı kafaların peşinden gidenler hem kendilerini, geleceklerini hem de Türkiye'nin geleceğini risk ederek yaşamaya devam etmektedirler.

Abla diye tanınan hanım nasılda kandırılmış olarak taş çatlasa %8'lik oy oranıyla Cumhurbaşkanlığına aday edilmiştir? Adaylığı bu durum bilinerek bilhassa Milliyetçi Hareketten koparacağı oylar için pohpohlanmakta, 12 Eylüllerin bitiremediği kutlu Milliyetçi Hareketi bitirmek için vatan için verilecek oyları çalmaları nedeniyle var edilen, kıyıda köşede kalmış oyları toplamak için kurulmuş davaya ihanet içinde olanların yürütmeye çalıştıkları bir partidir.

Çakaralmaz çakmaklar vardır. İşte karşımızdaki cephe ne yazık ki böyle bir oluşumdan meydana gelmiş gruptur. Bilinsin ki öyle haller vardır ne yaparsanız yapın milletvekili olamazsınız. O yükü taşıyamazsınız. Şu iyi bilinsin ki Ülkücülüğü üzerlerinde taşıyamayanlar, onu bir elbise olarak görenler kısaltmaya kalkışmasınlar, çünkü yapılanların hepsi, oynanan oyunlar açık olarak görülmektedir.

Seçimi almak için Türkiye'yi kaybetme pahasına beyin felcine uğramış insanlardan yüce Allah bizi ve ülkemiz Türkiye'yi korusun. HDP'nin eşliğinde ülkemizi almak isteyen kurulmuş olan Millet ittifakına dikkat etmek her Türkün asli görevidir. Ve inanıyorum ki Türk Milleti beyin felçlilerin peşlerinden gitmeyecektir.

Türk insanı onlar gibi beynini yitirmemiştir. 25 Haziranda güneş bambaşka bir biçimde doğacak Türkiye ışıl ışıl ışıldayacaktır. Bu vesileyle bütün terör yuvaları darmadağın edilecektir.

Kimsenin bu beyin felci geçirmişlerin peşlerinden gitmemesi dileğiyle…

 

Sağlıcakla kalın!

 Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI