Bugun...
Bu Y-CHP'ye Allah Akıl Versin


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 01-05-2018 09:02
     

Akıllı olduğunu sananlar Cumhur ittifakının Milletin ittifakı olduğunu unutmuşlardı.  Bu sebeple Türk düşmanı olanlar el ele verdiler, istikamet Türkiye Cumhuriyetini yıkmaktı. Bu sebeple dağlarda, Kandil'de, Doğumuzda, Afrin'de, Türkiye'nin her yerinde, sınırlarımızda bu hainler Amerikan desteğiyle ülkemize saldırdılar. Amaçları tek ve aynıydı; Türk Devletinin yıkılmasını yerine kurulan devletle Amerikan işbirliğini sağlamış olacaklardı. Bu sağlıksız isteğin gerçekleşmesi için her türlü haltı yemeye hazırdılar.

Bu oyunlarla Türkiye'yi halt edeceğini sananlar, ne acıdır ki kendi kurdukları tuzağın içinden çıkamadılar. Sayın Gül'ü oyunun içine çekmeye çalışanlar tam bir birlik içinde olmadıkları için hemencecik dağıldılar. Her partinin katılacağı bir birlik olsaydı o zaman HDP ile yapılan ittifak göze batmazdı. Şimdi ne yazkı ki iş Y-CHP'ye ve HDP'nin üstüne  kaldı. Bakalım birlikte seçime girecekler mi? Demokrat olduğunu söyleyen Y- CHP'nin ne yapacağını hep beraber göreceğiz. HDP ile yola devam mı edecek yoksa kendi göbeğini mi kesecek, hep beraber bunu göreceğiz.

Türkiye üstüne kurulan oyunları dikkatle izlemektedir. CHP kendi göbeğini kesemez, bunu hep beraber göreceğiz… Kemal'in adaylığı yapacakları hiçbir şey kalmayınca gerçekleştirebilecekleri bir iştir. Seçim öncesi olduğu kadar düşündüren gerçek işin sonu yani neticesidir. Böyle bir durumda Y-CHP'nin ne hale düştüğünü hep beraber göreceğiz.

Kılıçdaroğlu aday olduktan sonra devrik sonu yaşamak istememektedir. Hiç olmazsa milletvekilliğim ve genel başkanlığım kalıcı olur demektedir. Ve bunu istemektedir. Kendisinin yenemediği Tayyip Erdoğan'ı kedisinin yerine koyacağı adamlar mı yenecek? Böyle bir ihtimali kendisi de düşünmediği için Erdoğan'ın karşısına aday bulmaya çalışmaktadır, ancak aday olmamaktadır. Bulduk sandığı Abdullah Gül kozunu kendi adamlarının açıklamalarıyla ret etmiş oldu. Böylece işler istemeden kendi başlarına kalmış oldu.

Cumhurbaşkanı da bu olayda CHP'nin ettiklerini açıklamak zorunda ki millet gerçeği bilsin. CHP'li komünist olanların ne kumpaslar kurdukları Tayyip Beyin deyişiyle yerini bulurken Türkiye büyük bir komploya düşürüldü hem de bu kahpelik göstere göstere yapıldı.

Bugün Kılıçdaroğlu'nun CHP'si demokrasi(!) uğruna İYİ Partiye gönderdiği 15 milletvekilini geri alacaklarını belirtti. Yani Y-CHP ve İYİ Partinin arası bozuldu ve demokrasi uğruna yaptık dediği hareketi anlaşılan demokrasi uğruna yapmamışlar en azından niyetleri başka bir şeymiş. Şimdi İYİ Partinin 100 bin imza toplamasını bekleyeceğiz. Bu anlaşmazlık anlaşmalarının, demokrasi kahramanlıklarının boş yere kullanılan kelimelermiş.

Oluşan bu ortam boş yere Y-CHP'nin uzatmalarından doğdu. Şimdi Y-CHP'nin yüzünden oluşan ortamdan kurtulmak için gerçek hayata dönmelidir. Türkiye Atatürk'ün kurmuş olduğu Kurtuluş Savaşını layığıyla tamamlamış olan büyük bir ülke olduğunu bu oyunlara gelmeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir.

Y-CHP; Tek Milletsiz, Tek Vatansız, Bayraksız, dinsiz oluşumlara açık olduğunu çok net bir şekilde Türk toplumu olarak görmekteyiz. Onlar olur dese de buna asla izin verilmemelidir. Türkiye Cumhuriyeti bu oyun ve oyuncular için feda edilmemelidir.

Her türlü engele rağmen yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

 

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI