Bugun...
İmanlı Bir Hareketiz


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 14-05-2018 09:42
     

Koray Aydın Bey Meral Hanım için bir açıklama da bulunuyor. Bir yıl önce söylediklerinin doğruluğuna inanıyor mu? Şu an İPartisinde görev aldığı içinde o zaman bu söyledikleri için ne diyor? Birlikte bakalım Koray Bey ne demiş: "Bütün illerde cemaat mensuplarının onun mitinglerine organizasyon yapması Meral Hanım'ın üzerinde yoğunlaştığını gösteriyor. Destek olduğu kesindir"

Peki sormamız gereken soru Meral Hanımı böylesi suçlayan birinin söyledikleri ne derece doğrudur? Eğer söyledikleri yalan ya da yanlışsa bu kadar önem taşıyan bir konuda nasıl oluyor da Meral Hanım tarafından kurduğu partide ona yer veriyor. Bu işleri nasıl organize ediyorlar? Alavere, dalavere partisi olan partide ne için buluştuklarını onlar biliyor. Yani birbirleri hakkında hem konuşuyorlar hem de birlik olmaya çalışıyorlar.

Acaba bu insanlardan yani Meral Hanım ve Koray Beyden yani onların birliğinden bu iki zıt ortak neyin peşindeler? Şu an kardeş kardeş görünüp kime ne anlatmak istemektedirler? Bunu anlayan varsa bize de anlatsın…

Adama sorarlar dediklerin doğru ise orada ne işin var Koray Efendi! Ya da Koray Bey'in bu söylediklerine rağmen onunla birlikte yürümeyi kabul edip göze alan Meral Hanıma ne diye hitap edeceğiz ya da bu insanlara nasıl bakmalıyız?

İP'i destekleyenler bu gerçeğin ortaya çıkması için ne yapmakta veya nasıl davranmaktadırlar? İnsanlar karşısındakini çok iyi bilmeli ona göre davranmalıdır. Bir insan bir kere hakkınızda yanardönerli konuştuysa ve bu konuşmasına rağmen onu ödüllendirir gibi başkan yardımcısı yapmak, ödüllendirmek ortada kirli bir ilişki olduğunu gösterir. Kirli ilişkileri desteklemek sizin de kirli olduğunuzu gösterir. Nu ilişkileri birbirlerine dediklerini onlar unuttuğuna göre biz de unuttuk demek bizim işimiz değildir.

Siz de şunu şunu yaptınız diyebilirsiniz. Ancak şunu herkes gibi bilmeyenler çok iyi bilmeliler ki "Söz konusu olan vatansa gerisi teferruattır" sözünü telaffuz edenlerin başka yapacakları bir şey yoktur. O yüzden bizim söyleyeceğimiz başka bir şey yoktur. Olamaz da.

Çünkü biz vatan deyince var olan her şeyi göze alan başta şehitlik mertebesini kazanan iradeli imanlı, Allah diyen insanlarız. Ve öyle de kalacağız.

Yolumuz imanlı, haklı olan Liderliği Başbuğdan alan Lider Bahçeli'nin aydınlık yoludur! Bizim için Devlet başa kuzgun leşedir. Bu gerçeği herkes bilmelidir.

 

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI