Bugun...
Komünistler Amerikalı Oldular


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 12-04-2018 09:31
     

Çok iyi düşünmeliyiz. Allah'a inanarak ve inancımızdan kaynaklanan güvenle hareket etmeli, onun için dosdoğru olmalıyız. Bizden gözüküp bizden olmayanları, karşımızda olanları çok iyi bilmek zorundayız, bu Türkiye'nin kurtuluşu olacaktır. Hepimiz bu millet memleket için şehit olan canları bilmek, hatırlamak ve onların yer aldığı gerçeği çok iyi bilmek zorundayız. Yaşananları bu nedenle iyi etüt edilmeli gerçeği bütün çocuklarımıza anlatmalıyız. Böylece herkesi yanlışa sapmaktan, onun-bunun uşağı olmaktan kaçınırlar.

Evet, Türkiye böyle bir tarihi geçmişi yaşadı. Kurtuluş Savaşında bizi yok etmek isteyenler hiç olmazsa esir alalım fikri hakim olsa da bunu başaramayan o günün dünya devleri sonradan baş dev değişti,  ama hepsi aynı frekestandı, bu gün dünyanın başı olan deve değişti. Ve kurdukları tüm oyunları devreye soktular ve Türkiye'nin tümden bölünmesi için ellerinden geleni yaptılar.

Bir sonu 12 Eylül'e varan 27 Mayıs1960 ihtilalinden, 12 Mart 1971 ve sonrasında bu tarihlerin arkasından 12 Eylül 1980 darbesi. İstedikleri gerçekleşmeyince ve 60'tan 80 arası türlü şekilde organizasyonlar yaptılarsa da, yaşanan gençlik olaylarıyla memleketi istila etmek istediler. Ancak Başbuğ ve Ülkücü Gençler, enteresan satılmışların kurdurduğu sözde komünist yapılanmaların karşısında sadece Milliyetçi Hareketçiler durdular.

Hem de ne komünistler, Rusya'ya bağlı olan, Çin'e bağlı olanlar, Arnavutluk diyerek çalışanlar hep ayrı bir ülkeye bağlı olan Komünistler. Bu ayrılık-gayrılık sadece isimlerinde değil yapılarında, bağlı oldukları devlette üzerlerinde tuttukları bayrakla savunanlar o devletlerin bayraklarına hasta olabilirler.  Bunun içinde Türk bayrağını asla sevmezler. Ancak unuttukları bir şey vardır ki bu ülkenin askerleri canları pahasına da olsa ay-yıldızlı al bayrağımızı asla yere düşürtmezler. Bunu Türk düşmanı olan herkes bilmelidir.

Afrin olayı bizim için geçiştirilecek bir olay değildir. Türkiye ile bütün bölgeyi ilgilendiren bir olaydır. Komünist Rusya bile işin içinde ve bizim yaptıklarımıza ses çıkartmazken, nasıl oluyor da Amerika bizim karşımızda Komünist örgütün yanında durabiliyorlar? Sözde komünist örgütler Amerika'nın emrinde kapitalizm için savaşmaktadırlar. Acı gerçek budur!

Gün gelir para aldıkları yerden beslenenler, silah alanlar o silahları kendi görüşünden olmayan ülkeler için kullanıp, onların emrinde, onların verdikleri bedellerle diyet olarak öderler. Ödeyeceklerdir.

İşte biz böyle bir ilişki içinde yaşamaktayız. Bu çarpık ve girift ilişkiler ağı içinde doğru ve dürüst olarak nasıl davranılacaksa, Bozkurt gibi davranmayı herkese gösterecektir. Kimse ovada toplanıp Bozkurt avlamayı planlayanlar umduklarını bulamamışlar ve obayı terk edip gitmişlerdir.

 

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI