Bugun...
Müslüman Türk Milleti


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 09-06-2018 09:42
     

"Bizim için YPG terör örgütü değildir. Şimdi bir kere terör örgütü olarak sivillere genç, yaşlı, kadın, erkek demeden öldüren örgütlenmelere biz 'terör örgütü' diyoruz. PKK bu bağlamda terör örgütüydü, çünkü genç, yaşlı, kadın, erkek demeden katletti. Ancak YPG'nin şu ana kadar Türkiye'ye veya kendi halkına yönelik böyle bir uygulaması olmadı. Olursa tabii ona  da karşı çıkarız. YPG kendi vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur." Kemal Kılıçdaroğlu

YPG vatanı için Türkiye ile çarpışan bir oluşumsa, Türk askeri vatana kast eden bir asker midir ki bu vatanseverlerle çarpışıyor? Sayın Kılıçdaroğlu'na sormak lazım bu vatansever (K.Kılıçdaroğlu'na göre) YPG'lilerin karşısına çıkan şehit oğlu şehit olan Türk Askeri işgalci midir? Şimdi bu soruyu cevaplamak zorunluluğu vardır. Ey Kılıçdaroğlu YPG vatanseverse Türk Askeri neyi oluşturmaktadır?

Evet, size göre Amerika'dan aldığı silahlarla YPG kime karşı hazırlık yapmaktadır? Türk Askerinin Afrin'e girmesine niçin karşı çıktınız? Kapitalist Amerika'dan aldıkları silahlarla bize karşı değil de kime karşı silahlanmaktadır? İşte bu Y-CHP bu terör örgütlerine yakınlığı, birlikteliği herkes çok iyi bilmektedir.

Y-CHP bu minval üzerinde hareket etmekte, yanına aldığı İP, Saadet Partisi, DP bu politika ile Y-CHP'nin yanında bulunanlar duvardan bir kale örmüşlerdir. Afrin'e girmeyin, Kandil'e çıkmayın türünden açıklamalarını, Kürtçe'nin ana dil olması, "Özerklik" istemeleri bu kurulan ittifakın istekleridir. Kimse bize haksızlık yapıyorsunuz demesin ancak yapılan ittifakla nasıl bir anlaşmaya imza atmaktadır?

Bu benzemezlerin kurduğu bu İttifak sayesinde Türkiye'nin etrafına Amerika'nın isteğiyle ve çabasıyla duvar örülmektedir. Bu açmaza sarılan partililer gerçek manada neye sarıldıklarını bilmemektedirler. Her yanımızdan toprak isteyen zındıklar varken, onlara senin vatanın burası diyerek Türk topraklarını vermek kabul edilemez bir şeydir.

Bununla beraber dinci, İslamcı olduklarını söyleyen Saadet partililer asla Kürtçenin ana dil olarak kullanılmasını savunamaz. Savunuyorlarsa inançlarında bir bozukluk, bir karışıklık var demektir. Müslüman Türk Milletinin böyle bir karışıklığın içinde yer alması katiyetle beklenemez.

 Müslüman Türk olan kişiye bu durum asla yakışmaz. Benzemezlerin özerklik noktasında bir bileşeni oluşturmaları Türk Milliyetçilerinin asla kabul edemeyeceği bir şeydir.

Beş bezemezi bileştikleri özerklik çukurunda boğmak en güzel iştir. Hainlik ve ihanet asla doğruyu, Allah sevgisiyle yüklü bir Müslümanı, peygamber ahlakıyla ahlaklanmış sevgi dolu Türk toplumunu hiçbir şekilde mağlup edemez. Bilgilerinize…

 

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI