Bugun...
Ülkücüyüm Diye Ortaya Çıkanlar


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 22-05-2018 09:36
     

Seçim yaklaştıkça daha neler göreceğiz, duyacağız. Allah Allah daha önce "Balkan Kızı" diye herkese tanıtılırken, Diyarbakır'a gidince hemen kendini "Diyarbakırlı" diye tanıtma kurnazlığını gösteren nazik, düşünceli bir bayandır ablamız. Bu sefer hız kesmeden hareket etmiş, Tük Milletinin öfkesini kendi üzerine almış biridir o. "Biz, daha başkan Apo'nun heykelini dikeceğiz"diyen HDP'li Demirtaş'a "Ey gafiller Abdullah Öcalan'ın heykelini yapacakmışsınız. Yapın da görelim. Heykeli yapan o elleri kırarız. Bu irade o elleri kırar" diye cevap vererek vatan aşkıyla(!) yanan bir bayandır. Şimdi ise o gün böyle konuşarak MHP'de pirim toplamaya çalışırken bu lafları eden kişi bugün Amerikan kanallı bir yerde durarak Demirtaş'a özgürlük istemektedir. Sorgulanması gereken ille de Ülkücülükse bu bayan tanımladığı Ülkücülüktür.

"Demirtaş henüz bir sanık, hakkında bir hüküm verilmedi. Dolayısıyla diyelim ki seçimler bitti, aradan üç ay geçti ve kendisi beraat etti. Peki o aradaki seçim kampanyasında ki rekabet eşitsizliğini Türkiye nasıl izah edecek?" diye açıklama yapan Meral Hanıma deriz ki bu insan bu zaman zarfı içinde ya suçlu çıkarsa o zaman bu yaptıklarını Türkiye'ye nasıl açıklayacaktır? Açıklayacaksınız?

Bu çıkışıyla illet ittifakının dördüncüsü olmuştur. Meral Akşener bu yaptıklarıyla, bazı kanalların sonsuz desteğiyle şimdide Ülkücülük gibi Kürtçülüğe soyunmuştur. Eee serde Diyarbakırlılık var ya…

Parti programına koymuş olduğu "Kürdistan" ifadesi daha o zamandan Hanımın ve yanındakilerin niyetinin ne olduğunu o günlerden ortaya koymuştur. Cani başı Apo'nun "eşit vatandaşlık" kavramını propram taslağında kullanması "HDP onurumuzdur" diyen birini partisine kurucu yapması. Kardeş Türkülerin darbukacısını genel başkan yardımcısı yapması, Afrin olayında Türk Askeri tarafından girilmesine CHP ve HDP'yle birlikte karşı çıkması, 16 Nisan referandumunda HDP ile birlikte hayır cephesinde bulunması her şeyin önceden planlandığını gösteriyor. Bütün bu olaylar Meral Hanımın Kürtçüleri programına almasının nedenini ortaya koyuyor.

Ülkücüyüz diyerek insanları kurduğu partiye taşıyan Meral Hanım meğer ciddi bir Kürt aşığıymış. Bu durumu artık herkes görmeli Meral Hanım gibi Ülkücü geçinenlerden bizleri ve vatanı korusun. Allah muhafaza giriştikleri işler çok sakıncalı. Yanında Ülkücü diye çanta gibi taşıdığı insanlar kendilerine yüz yapmış bu yüzü şu anda gözlükle örtmeye çalışan kişilerdir. Bunlar da her türlü iş mevcuttur. Bir PKK'lıya bu kadar naif gözle bakanların önce gözleri bozulmuştur.  Selahattin Demirtaş serbest bırakılsın demek HDP'lilerin atacağı oylar demek. O yüzden şimdiden Kürtler sıcak görülmeliyiz diyen bir bayandır.

Yani anlayacağınız "ne şiş yansın ne de kebap" diyenlerin ortaya koydukları bu yol Ülkücü Milliyetçi bir insanın asla kabul edeceği bir yol değildir. Ne yanarsa yansın tertemiz Ülkücüler "Önce Vatan" diyerek hareket eden kişilerdir.

Tertemiz dedim oysa maske kullananları da varmış bunları da gördük, Allah'ın izniyle Türk Milleti de görecektir. Ülkücü her şeyden önce Türk'tür bunun böyle olduğunu herkes görecektir.

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI