Bugun...
Üzerimize Oynanan Oyunlar


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 21-04-2018 09:06
     

"Ülkücü ülküsüz yaşayamayacağı gibi ülküsüzler asla Ülkücü olamazlar!"

Ülkücü çok dikkat etmeli ve çevresinde olup biteni çözmek için gerçekleri iyi etüt etmeli kendinden gözüken, Ülkücü sıfatı içinde bulundukları partide yok etmeye çalıştıkları Ülkü birliğini, vatan birliğini bozmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu hıyanet şebekesi kurdukları günden beri içinde bulundukları Y-CHP'lisi, HDP'lisi, Saadet Partilisi, eki Demokratların içinde Aydınlıkçılarla kendilerini süsleyenler siz aslında kime hizmet etmektesiniz? Turamp'ın gizli silahı olabilirsiniz ama ne olursanız olun, kimin hizmetkarı olursanız olun gerçeğin üstünü örtemezsiniz, gerçekler her daim gün gibi ortadadır. İçinde bulunduğunuz ortama o kadar alışmışsınız ki "Türkiye mozaiğinin harcı, Cumhuriyet sevdalısı Trakyalı hemşehrilerimizle ülkemizin batısından söz veriyoruz: Batıdan doğuya, kuzeyden güneye Türkiye İYİ olacak" sözüne karşılık, rahmetli Türkeş'in Orhan Doğan'ın bu sözüne karşılık "Ne mozaiği, mermer ulan mermer" demesini hatırladık. Ülkücüyüm diyen herkes hatırlamalıdır! Ülkücüye bu yakışır tabi yuvasında olan Ülkücü sahte yuvalarda vatan düşmanlarıyla birlikte olan ülküsüzlerle bir arada olamaz.

Bugün yaşanılanlar, Türk'ü yok etmek isteyenler tarafından sahneye konan büyük bir oyundur. Onun için oyunun içinde adları Türk adı olup bir türlü Türklüğü kabul etmeyen hümanizm ile yanan insanlar devamlı şekilde Türkiye'nin önünde engel olmaya çalışmışlardır.

Bugün Cumhurbaşkanı adayı çıkarmaya çalışanlar 80 milyonluk ülkede bir tane adam bulamamışlardır. Bu yüzden 24 Haziran'da yapılacak seçimde Türkler kazanacaklardır. Hakkımızda çevrilen tüm dolaplara rağmen bu oyun kökten çözülecektir.

Türk Milleti hakkında oynanan oyunları oynayanların başına geçireceğiz. Bu amaçla yapılacak seçimler Türk düşmanlarının sonu Türk asrının başlangıcı olacaktır. Bu oyun herkesin başını ağrıtacaktır. Tüm dünya bizi izlemektedir. Ancak onların izlemleri bizi mahvetmek için başımıza örmedikleri çorap kalmamıştır. Buna rağmen tüm hainleri gün yüzüne çıkarttık. Bu her zaman böyle olmuştur. Tarihimiz bu gibi olaylarla doludur.

Bundan sonra da böyle olacaktır. "İnsan için en zor olan şey,/Her gün insan kalmaktır" diyen Cengiz Aytmatov'un dediği gibi bizimle uğraşanlar insan olmayı öğreneceklerdir. Ya da biz bunları insanlıktan çıkaracağız.

Terörle nam salanlar girdikleri çukurdan sağ salim çıkamayacaklardır.

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI