Bugun...
Yaşasın Türk Milliyetçiliği


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 10-05-2018 09:06
     

Ülkücü olan satmayı, doğru olandan ayrılmayı bilmez.

Allah'ın tekliğine Peygamberleri Hz. Muhammet'e onunla beraber İslam dinine inanan tek vatan, tek bayrak, tek millet diyerek binlerce yıldır yaşamayı becermiş ve Allah'ın izniyle sonuna kadar da becerecek olan çelikten bir iradedir Ülkücülük.

Başka partide olanlar Ülkücülükten asla söz edemezler. Ülkücü asla o partiden şu partiye geçerek kendini parlatan biri değildir.

Ülkücülük varsa birlik vardır. Dünya yıkılana kadar da öyle gidecektir. İnsan doğar, olması gerekeni yaşayanlar Ülkücü olarak ölmeyi göze alanlardır.  

"İnsan için en zor olan şey, her gün insan kalmaktır." Diyen Cengiz Aytmatov'un sözüne eklemek gerekirse insan insan olduğunu Ülkücü olunca anlar ve insanlığı değer kazanır.

1960'ta oluşan genç sesler vatansızlık diye bağırarak, Allahsızlık yaparak tüm dünyada genç ve hakim görüş olurken bu geçici hava durumu Türkiye'ye de sirayet etmişti. Bu bulaşıklık devleti yönetenlerin eliyle Amerika'ya teslim olanların gördükleri Komünist rüyalar içinde beyaz adama teslim olmaları Komünistliği bile adam gibi yapamadıklarını ancak aşk sırları gibi kitaplara konu edenlerin buhran geçirdiklerinden bizim radyodan aldıkları direktiflerle ülkeyi kan gölüne çevirdiler.

Aldıkları emirlerle, ülkeyi batırmak için ant içenler kurdukları örgütlerle ülkede kan akıttılar, can aldılar, terör yarattılar… Yolda, izde, okul kantininde, dersliklerinde, sokakların köşelerinde, duvarların önlerinde daha daha nerelerde bu ülkeye hayatı zindan ettiler. Dağlarına bahar gelmiş diyerek terör yağdırdılar. Özgürlük altında sesleri kısmak isteyenlerin yapmaya çalıştıkları düşmanlık en büyük zararı Türk Milletine verdi.

Bir yanda satılmışlar, bir yana satışçılar, bir yanda kulakları tıkalı onlarla gezen kendini büyük farz eden küçücük bir grup, onların baş tacı olarak yanlarında her vakit ortaya sürülen rolde olanlarla gündemi kimseye kaptırmadılar. Onlar bir yandan yaşsın Lenin diye bağırırken büyük bir kurnazlık yaparak yakalarına Atatürk rozeti taktılar. Böylece Komünizme teslimiyetin adı «Türk âleminin en büyük düşmanı komünistliktir, her göründüğü yerde ezilmelidir.» Diyen Atatürk'ü kullanarak Millete hoş görünmeye çalıştılar.

Büyük bir aldatmaca içinde olanlar özgürlük, adalet diyerek; Türk Milletine, bayrağına, Türk vatanına, Allah'a, Peygamberi Hz. Muhammet'e onun öğrettiği İslam dinine, ezan'a, dostluğa, Milliyetçiliğe karşı çıkanlar adaletten, özgürlükten, bağımsızlıktan dem vurarak kendilerine hiç yakışmayan bir siyaset yapmaktadır. Bu çarpıklığı Türk Milletine yaşatanlar komünistliklerinden hiç utanmamaktadırlar.

Yalnız herkesin unuttuğu bir şey var ki oda; biz Ülkücüyüz diyerek Allah'ın ipine sıkı sıkı sarılan kişiler olarak hak dava uğruna dün nasıl şehit düştüysek, bugünde şehit olmaya tereddütsüz hazırız. Bu Lider Bahçeli sebeple Allah'ımızın emrinde "Önce Milletim ve ülkem." diyerek vatanını sevenlere yeşil ışık yakmış, herkesi birliğe çağırmıştır.

Herkese inat yaşasın Türk milliyetçiliği!

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI