Bugun...
Yazıklar Olsun


Fikri ATILBAZ
 
 
facebook-paylas
Tarih: 30-04-2018 09:31
     

Ortam o kadar karışık ki her şey birbirine karışmış durumda. O kadar karışık bir durum ki insan ne diyeceğini şaşırıyor! Hainler söze başladı mı Atatürk'ten, Türkiye demekten, bağımsızlıktan konuşmaya başlıyor. Türkiye'nin ne yapmak istediklerini yani ezilen Ortadoğu halkını kurtaracak olan Türkiye'yi harcamak için Amerika'yla beraber adım atanlar Türkiye'yi harcamak için ellerinden gelen pespayeliği yapanlar buna hep bölünmüş Kürt Devleti için kuracakları uşaklık devleti için her şeye göz yumuyorlar.

Kurulacak ittifaklar bu nedenle vatanın namussuzların istediği şekilde birlik içinde olanların kurdukları kumpasları hayata geçirenler Memleketimizin kayıplara karışması için PKK'nın yanında yer alan grupların içinde garabet yuvası ilişkiler ağı içinde bulunmaktan utanmayanlar yaptıkları rezilliği haklı göstermeye çalışanlar Türkiye'ye karşı, tarihine karşı olmak durumdadırlar.

İşte Türkiye için ortalık yerlerde dolaşıp sureti Hak'tan gözükenler ülkeyi karıştırsalar da yerle bir etmek için düşmanlarımıza hizmet etmektedirler. Ülkeyi çöpte, sokakta bulmuş gibi hareket edenler onu karıştıranlar ülkenin içine etmekle görevliler. Bu birliktelikler düşmanlarımıza güç vermiştir. Bu güç onların hep beraber güç birliği yapmalarına sebep oluyor. Ancak bu kriptoların iş birliği yapması Türkiye'nin sadece Apo'nun değil Amerika ve beraberinde tüm düşmanlarımızı güç birliğinin içinde yer almalarını sağladı. Bu kaçınılmaz birliktelik düşmanların sevinmesine sebep oldular.

Kriptoların vatandan, bayraktan, milletten uzak yaşam noktaları kurdukları ütopya şehirler olabilir. Bu yeni bir insanlık türünü ortaya çıkarıyor. Bizden uzak olsun! Her şeylerini saklı olması için uğraşan bu kripto merkezlerinin açığa çıkması için hep birlikte duacı olalım. Allah bizi kriptolardan korusun. İnsanın siyasi inancını gizlemesi ne demektir? Bu her çeşit işin içine giren amaçlı kriptocular ne yaparsa yapsınlar hiçbir şekilde başaramayacaklar.

Türkiye için büyük bir düşman oluşturan gruplar neye ve kime hizmet ettiklerinin bilincinde değillerdir. Herkes birlikte hareket etseler de değişik amaçlara sahiplerdir. Birlikte oldukları amaç Türkiye'nin yıkılmasıdır. Çünkü onlar Türkiye'nin müzmin düşmanlarıdır.

İşte ülkemizin kimlerin etrafında yapılananların oynadıkları oyuna evet diyenler Allah'a şükürler olsun ki ülkenin geleceğinde söz sahibi olamayacaklarını belli etmişlerdir, ne kadar kriptolar gibi saklasalar da gün gelir içerilerindeki adiliği gün yüzüne çıkarırlar yaptıkları bu işle milletin huzuruna çıkarlar ve demokrasi kahramanlığına soyunurlar.

Düşmanlarımızın birlikteliği bizi üzmekte iken tanıdığımız simaların düşmanlarımızın, kriptocuların aralarında yer almalarını ilgiyle, hayretle ve esefle izlemekteyiz. Oynanan bu oyunların içinde yer alan bu oynaklar Türkiye'nin yanındaymış gibi gözüküp demokrasi diyerek ihanete kapılarını açmışlardır. İhanetin demokrasisini bize yaşatanlar demokrasi ihanetini çok iyi irdelemişlerdir. Bunları yapanlara yazıklar olsun.

 

Sağlıcakla kalın!Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI