Bugun...
MHP TÜRKİYENİN TEMİNATIDIR


MUHARREM GÜNAY (SIDDIKOĞLU)
m.g.siddikoglu@gmail.com
 
 
facebook-paylas
Tarih: 09-06-2018 07:27
     

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden MHP adayı Muharrem Günay, “MHP Türkiye’nin birlik ve dirliğinini teminatıdır, MHP yıkılmadıkça Türk milleti yıkılmayacaktır. MHP yok olmadıkça Türk devleti yok olmayacaktır.”

Son yıllarda ülkemiz üzerinde oynanan oyunların bir benzerinin de MHP üzerinde oynadığına dikkat çeken GÜNAY, Liderimiz Devlet BAHÇELİ oynanan bu oyunların farkına varmış, hem ülkemizi hem de MHP’yi düzlüğe çıkarmak için ne gerekiyorsa yapmış bu amaçla Cumhur İttifakı’nın gerçekleşmesine vesile olmuştur. Cumhur ittifakının millet aklı, geleceğimizin ve bin yıllık kardeşliğimizin teminatı olduğuna dikkat çeken Günay, Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekili seçimlerinde ise MHP’ye oy verin çağrısında bulundu.

MHP’nin bu ülkenin emniyet sübobu ve sigortası  olduğuna dikkat çeken GÜNAY, “MHP mecliste ne kadar güçlü olursa Türk devleti de o kadar güçlü olur. Türkiye Cumhuriyeti nasıl ki İslam Dünyasının son kalesi ise MHP’de Türk milletinin son kalesidir. İşte bu yüzden MHP desteklenmeli ve mecliste büyük bir gurupla temsil edilmelidir.” Dedi. Afyonda ittifak olarak ALTI SIFIR’ a talip olduklarını belirten Günay seçmenden destek istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’de etkin konumda olması, bir yandan yürütmenin adalet ve hakkaniyet anlayışı içinde denetlenmesini, diğer yandan da ekonomik ve sosyal politikalara yön vermesini sağlayacaktır.
 Çağrımız adalete ve hakkaniyetedir. 
Çağrımız bekaya ve birliğedir. 
Çağrımız cumhurun ittifakına, Cumhuriyet’in iradesinedir. 
Çağrımız, huzura ve mutluluğadır. 
Çağrımız, refaha ve esenliğedir. 
Çağrımız, kardeşliğe ve paylaşmayadır. 
Milliyetçi Hareket varsa, çare bitmemiştir. 
Milliyetçi Hareket varsa, gelecek aydınlık, Türkiye teminat altındadır. 
Diyorum ki, 
Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Geleceğin Teminatı. 
Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Bin Yıllık Kardeşliğin TeminatıdırBu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI