Bugun...
ADALET BAKANINA AÇIK ÇAĞRI! (1)


Rifat SERDAROĞLU Serdar' ca
rifatserdaroglu@gmail.com
 
 
facebook-paylas
Tarih: 08-06-2018 07:20
     

Sayın Adalet Bakanı, siz siyasi bir kişiliksiniz. Görev süreniz sona erdikten sonra bakanlığınız, hukuk uzmanları ve siyasi tarihçiler tarafından değerlendirilecektir. Türk Adalet tarihine nasıl geçeceğinize onlar karar verecek, sizi oraya atayan Başbakanınız veya Cumhurbaşkanınız değil.
Sayın Bakan, dünyaya geldiğiniz 1977 yılında Bergama Belediye Başkanı idim.
Bunu, sözlerimi iyi değerlendireseniz diye söylüyorum. Sizin gitmekte olduğunuz siyaset yolundan ben çoktan döndüm. Umarım yaşadıklarımı yaşamak zorunda kalmazsınız.
Dediklerimi dinleyip uygularsanız, siz kazanırsınız. Yok dinlemezseniz, bugün güç sahibi görünenler yanınızdan kaçtıkları anda tüm yük sizin omuzlarınızda kalacaktır. Siyasette müteselsil sorumluluk vardır ama sonunda her koyun kendi bacağından asılır. Bunu hiç unutmayın…

Şu konuları inceleyip, beni doğrularsanız, lütfen kişiler hakkında
“SUÇ DUYURUSUNDA” bulunun.
Çünkü Savcılarınız ve Yargıçlarınız korkuyorlar. Tayin edilmekten, FETÖ’cu damgası yiyip meslekten atılmaktan korkuyorlar, doğru karar veremiyorlar.

1)Yargıtay Genel Kurul Kararlarında FETÖ, silahlı bir terör örgütü olarak kabul edilmektedir.
Bu örgüte katılmak- maddi ve manevi olarak destek vermek- korumak- yurtdışında desteklemek ağır bir suçtur!
Elbette böyle ki, FETÖ ile ilişkileri var diye 33 rütbesiz eri bile mahkeme tam yedişer defa ömür boyu hapse mahkum etti.
Lütfen dikkatle okuyun;
“Bu uzun bize çok hainlik etti dediler. Nasıl hainlik yaptıysak?
17 tane üniversite (Cemaat Üniversitesi) kurmak için geldiler, hemen hepsini onadım. Okullar için (Cemaat Okulları) yer istediler, verdim.
Uluslararası  camiada davet ettiler, Devlet Başkanlarına, Hükümet Başkanlarına bunları biz refere ettik. Ne istediniz de alamadınız?”

Sayın Bakan; Bu sözleri ve onlarca benzerlerini tüm dünyanın gözü önünde Sayın Erdoğan defalarca söyledi. Siz T.C Devletinin Adalet Bakanı iseniz, lütfen gereğini yapın. Suç duyurusunda bulunun.
Bu sözleri eğer ben söylemiş olsaydım, ne yapacak idiyseniz, onu yapın.
Hiçbir şey yapmadan o koltukta oturmaya devam edecekseniz, kendinizi ve bizi aldatmayın.
Gidin Nizip’te Avukatlık yapın, daha şık olur…

2)Habertürk TV’de Erdoğan’ın Başdanışmanı (memur) Kalın şunları söyledi;
“Bu ziyaret tamamıyla, Hulusi Akar Paşa’nın Gül ile kırk yılı aşkın bir hukuk var, bu hukuka dayalı bir ziyarettir. Erdoğan’ın bilgisiyle gittik, ANCAK BİZİM FİKRİMİZDİ (Hulusi Paşa ile birlikte). Onun talebi üzerine gitmedik!
Benim de 15 yıldan fazla süredir Gül’le bir hukukum var. Kendisiyle hem Başbakanken hem Cumhurbaşkanıyken çalışmalarımız oldu!”

-Kalın, Hulusi Paşa ile birlikte 11. Cumhurbaşkanı Gül’e ziyarete T.C Devletinin helikopteriyle gittiklerini kabul etti!
-T.C Devleti Genelkurmay Başkanının Cumhurbaşkanlığı seçimlerine karışması, TSK Disiplin yönetmeliğine aykırıdır ve hakkında hukuki işlem yapılması gerekir.
-Devletin araçlarını, adamlarını özel işlerinde kullanmak suçtur ve yapanlar hakkında hukuki işlem yapılması gerekir.
-T.C Devletinin resmi araçlarına, resmi görevi olmayan sivillerin bindirilmesi suçtur ve yapanlar hakkında hukuki işlem gerektirir.
Sayın Adalet Bakanı;
Lütfen görevinizi yapın. Suç duyurusunda bulunun. Gerçek bir Adalet Bakanı olduğunuzu dünyaya gösterin…

Sağlık ve başarı dileklerimle 08 Haziran 2018
 Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
loading...
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI