Bugun...
HEVAL ÇIKAN YOLDAŞ MERAL!


YILDIRAY ÇİÇEK
 
 
facebook-paylas
Tarih: 20-06-2018 09:37
     

MHP'nin Ülkücülüğünü tartışmaya açıp gitmeselerdi, MHP'nin milliyetçiliğini sorgulayıp tahribat yaratmasalardı, inanın birçoğu dönüp yüzüne bakılacak, zaman harcanacak insan değiller ama bugün içine düştükleri rezil hali görünce yazmadan edemiyor insan…

Giderken birçok samimi Ülkücünün duygu ve düşüncelerine zarar verdiler, kimini kandırıp yanlarında götürdüler, kimini MHP'ye düşman ettiler.

Çoğu kişi hatasının farkına vardı geri dönüyor, oynanan oyunu görenler toplu şekilde istifa ediyor. Geçtiğimiz gün Manisa'nın Salihli ilçesinde İP İlçe Gençlik Kolları'nda 250 kişi "milliyetçilikten ve vatanseverlikten uzak bir yapı olduğu tarafımızdan anlaşılmıştır. " diyerek istifa etti.

İP'i "MHP'den ayrılanlar kurmuş" gibi bir sicili olsa da, şuan adeta CHP'nin, HDP'nin yan kuruluşu gibidir.

Düşünün ki, teröristbaşı Öcalan'ın kurduğu HDP'nin sözcüsü Ayhan Bilgen 2.tura kalması halinde İP'in Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'i destekleyebileceğini milyonların huzurunda söyleyebiliyor.

Bu İP kurulduğu günden itibaren zaten sürekli PKK ve HDP'ye hep sıcak mesaj veriyordu.

Daha önce de bu sıcak mesajlarını şu cümlelerimle özetlemiştim:

 

Parti program taslağına "Kürdistan" ifadesini koyması, parti programına teröristbaşı Öcalan'ın "Eşit Vatandaşlık" kavramını koyması, Alman Bakana "Kürt Sorununu biz çözeceğiz" demesi, kendini herkes "Balkan Kızı" bilirken, birden bire kendisini Diyarbakırlı ilan etmesi, "HDP onurumuzdur" diyeni partisine kurucu yapması, HDP ve Demirtaş'a seçim müziği yapan Kardeş Türküler grubundaki çalgıcıyı Genel Başkan Yardımcısı yapması, kendi parti yöneticilerini HDP'lilerle birlikte toplantılara yollaması, 16 Nisan referandumunda HDP ile birlikte Hayır cephesinde bulunması, Afrin operasyonuna CHP, HDP ile birlikte karşı çıkması…"

*** 

Allah şaşırtmasın. Meral Akşener'e MHP'yi ele geçirmesi için "Dişi Kurt", "Asena" gibi sıfatlarla gaz veriyorlardı, kadın bildiğiniz "Heval" çıktı.

MHP'den intikam almayı adeta Türkiye'den intikam almaya dönüştürdüler.

PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile her şart ve zeminde yanyana gelebiliyorlar. Beraber ikinci tur hesabı yapıyorlar. Birbirlerinden farklı düşündükleri bir tane konu bile yoktur.

HDP, referandumda ne dediyse bunlar aynısını söyledi.

HDP, OHAL için ne dediyse bunlar aynısını söyledi.

HDP, Afrin için ne dediyse bunlar aynısını söyledi.

HDP, Kandil için ne dediyse bunlar aynısını söyledi.

Ümit Özdağ partiyi kurarken "Bizim partimiz Ülkücü bir parti olmayacak" derken biz inanın bu derece de Kandil'in sesi, HDP'nin yancısı olacaklarını hiç düşünmemiştik.

Meral Akşener büyük iştahla "HDP barajı aşıyorrrr aşıyorrrr" demesinin bir nedeni varmış, çünkü ikinci tura Meral Akşener kalırsa HDP'liler oyunu ona vereceklermiş…

Hele bizde "Meral Akşener PKK'lı Demirtaş'a özgürlük isteme masallarını nasıl ballandıra ballandıra anlatıyor" diyorduk. Sebep ve sonuç işte ortada…

Sen yıllarca MHP'de siyaset yap, sonra git HDP'nin kucağına düşen bir parti kur…

Böyüüükkk stratejist Ümit Özdağ, HDP'lilerle kol kola yürüme işine ne diyor acaba?

Ya "Davada bir ömür" diye kasıla kasıla gezen Koray Aydın?

PKK'nın partisi "size oy vereceğiz" diyor siz hala utancınızdan yerin dibine girmiyorsanız size daha ne söylenebilir ki?

Allah, MHP'nin ve Ülkücülerin yüzüne gülmüş ki, MHP bu proje adamların eline kalmamış…

Düşünsenize 15 Temmuz darbe girişimi günlerinde MHP bunların eline geçseymiş, Türkiye bugün işgal altındaymış…

Bunların safı emin olun yine HDP, yine FETÖ safı olacaktı.

HDP ve PKK ilişkilerine bakın hiç çıtları çıkıyor mu?

Sadece kandırılmış, aldatılmış gariban insanlar durumu anlayıp istifa ediyor.

Ama bunlar "hedefe gidelim yeter ki, kiminle yol yürüdüğümüzün hiç önemi yok" diyorlar.

Heval oldular, yoldaş oldular… CHP ve HDP ile birlikte yürüyorlar.

Bugüne kadar ne söylediysek haklı çıktık, ne yazdıysak hepsini ispatladık…

Allah kimseyi bunların haline düşürmesin…

Birçok MHP'li, Ülkücü bunlardan büyük ders çıkarmalıdır.Bu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI