Bugun...
BIKTIK


Zahide Uçar
z_eucar@yahoo.com.tr
 
 
facebook-paylas
Tarih: 29-01-2018 07:07
     

Türk Ordusu AKP'nin babasının kurumu değildir!!. Türk Ordusu Türk Milletinin Ordusu'dur. 
Türk Ordusu AKP için değil, AKP'nin de içinde olduğu 80 milyonluk Türk Milleti ve VATAN Toprağını korumak için savaşır.

AKP Türk Ordusunu ve şehitlerimizi istismar ettiği için utanmalıdır!! Şehit tabutu kahvede kolunuzu koyduğunuz sandalye değildir. Şehit cenazesinde ve cami avlusunda, bir zamanlar "kelle" dediğiniz şehidimizi siyasete malzeme yapamazsınız!!

Türk askerini Şemdin Sakık gibi eli kanlı bir katili gizli tanık yaparak yargılayanlar, PKK'yı tanık, şerefli Türk askerini sanık yapanlar, Türk Ordusunun şehitlerinden siyasi çıkar elde etme peşindedir. Ben sizlerin adına utanıyorum bu manzaradan. Acılardan siyasi rant elde etmeye çalışanlardan...

O tabutun içinde gencecik bir çocuk yatıyor. Üstelik sizlerin yarattığı bir bataklığı kurutmak için canını vermiş bir CAN...

Bu kadar mı öldü duygularınız? Ruhlarınız nefislerinizin yüküne dayanamayıp, sizleri terk edip gitti mi yoksa?

O çocuklar, o askerler hepimizin. Her görüşten, her partiden Mehmetçik var orada. VE ONLAR "YAN GELİP YATARKEN" şehit olmadılar. 
Savaş oyunu izler gibi, komuta merkezinde resim çekip, sosyal medyada paylaşırken de şehit olmadılar. Çürük raporu alırken de şehit olmadılar.
Arslanlar gibi terörle mücadele ederken şehit oldular.

Dün Darbeci diye üzerinde tepindiğiniz, F-CİA eliyle aşağılamaya kalktığınız Türk Ordusu, sizlerin güvenlik şirketi değildir!!!. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Ordusu'dur. Ve sizler DEVLET DEĞİL, hükümetsiniz.

Ve bizler gerçekten bıktık. Bu küçük hesaplardan bıktık.
Bütün kutsallarımızı, bütün değerlerimizi koltuklarınızı sağlamlaştıran bir aparat gibi kullanmanızdan bıktık. Bıkmakla kalmadık, tiksindik.

Birkere olsun BÖLMEYİN!! Birkere olsun devlet adamı gibi hareket edin!! Birkere olsun vicdanlarımızı kanatmayın!!

BIKTIK!!. SİZDEN DE , KÜÇÜK HESAPLARINIZDAN DA... YALANLARINIZDAN DA... İftiralarınızdan da!!

YETER!! GERÇEKTEN ARTIK YETER!!

Zahide UÇARBu sitede yer alan bilgiler İkinci Bölge Haber adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İnternet Gazetemizde yayınlanan Haber, Makale, Video, Galerilerdeki kategori Resimlerinin Yayınlanmış olması desteklediğimiz anlamını taşımaz.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI