Bugun...


YETTİNİZ GARİ!!!
Bu başarımı?
Tüm Cumhurbaşkanı adayları Üniversite diplomalarını kamuoyunda paylaştılar, sadece yıllardır şaibeli olduğu, üniversite diploması olmadığı söylentileri ortalarda dolaşan Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Üniversite diplomasını Yüksek Seçim Kuruluna vermedi, kamuoyunda paylaşmadı.

facebook-paylas
Tarih: 04-07-2018 20:00
         
YETTİNİZ GARİ!!!

İnsan içinde MHP'liyiz, Ülkücüyüz demeye utanır olduk, bir zahmet MHP GENEL MERKEZ uzatmadan İSTİFA EDİN  artık emekli olun, biz babalarımızın yolsuzluğunda, vatana ihanetlerinde bile stepne olacak yaradılış da değiliz, POLİS - ASKER Rütbeli SUBAY şehitlerimizin ve  Afrinde, Yayla Dağında, Suriye' de Ülkücü kimliği ile Vatan, Müslüman kardeşlerimiz için şehit olan arkadaşlarımızın ailelerinin yüzlerine bakamaz olduk.

Her türlü Sahtekarlığın yapıldığı 2007 - 2011 - 2015x2 - 2018 seçimleri sonuçları seçimler öncesi açık ve net AK Partinin kazanacağı belliyken! bu suskunluk neden? Şaibesi olanlar neden makam sahibi olur?

Neden Hindistan'dan daha önceki seçimlerde kullanılan Tırnak Boyasının kullanılması için gereken çalışmalar yapılmadı?

 


NEDEN AMERİKA MAHKEMELERİNDE USULSÜZLÜGE YOL AÇAN " Sun Election Control System" - TÜRKİYEDE İSMİ "SECSİS" OLAN YÜKSEK SEÇİM KURUMUNUN 2007 SEÇİMLERİ İTİBARİYLE KULLANDIĞI DİJİTAL OY SAYIM YAZILIMININ KULLANIMININ İPTALİ İÇİN PARTİ LİDERLERİ MÜCADELE ETMEDİ, CHP'den ve MHP'den mücadeleye kalkan Milletvekillerinin önleri kesildi?

Bu başarımı? 

MHP: 49

HDP: 67
Kaynak: İkinci Bölge Haber

İkinci Bölge Haber olarak yayınladığımız tüm haberlerin kaynağını belirterek, hiçbir habere editoryal müdahalede bulunmadan, Kategori sayfalarımızda yer almaktadır.
Haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberin kaynağını gösterdiğimiz basın kuruluşlarıdır

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI